Tanie OC - Lubań

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla każdego pojazdu mechanicznego. Każde Towarzystwo oferuje nam ten sam produkt w różnej cenie. Najkorzystniejszym OC jest te najtańsze dlatego porównuj oferty!

Lubań - ubezpieczenie samochodu

Na Lubańskim rynku ubezpieczeniowym można znaleźć szeroki wachlarz różnych ubezpieczeń samochodu. Najpopularniejszym jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej . Coraz bardziej jednak ludzie przekonują się do ubezpieczeń dobrowolnych jak na przykład autocasco.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdego roku na rynku ubezpieczeniowym pojawia się coraz więcej możliwych ubezpieczeń ukierunkowanych do motocyklistów. Podstawowym ubezpieczeniem dla każdego motocyklisty jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Posiadanie ważnego OC to obowiązek właściciela jednośladu.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Obecnie można spotkać wiele ofert NNW i w zależności od potrzeb i możliwości można kupić je z sumą ubezpieczenia 10 000 zł, a nawet 250 000 zł. Jest to ubezpieczenie, w którym od sumy ubezpieczenia wypłacany Ci jest określony % za obrażenia, których doznałeś.

Ubezpieczenie Assistance

Gdy posiadasz ważne Assistance to w razie potrzeby wystarczy jeden telefon do zakładu ubezpieczeń i otrzymasz odpowiednią pomoc. Ubezpieczenie przydatne jest na przykład gdy auto uczestniczy w kolizji i nie możesz nigdzie dalej jechać.

Ubezpieczenie firmy

Aby zapewnić firmie kompleksową ochronę wykup pakiet, w skład którego powinny wejść takie ubezpieczenia, jak: ubezpieczenie utraty zysku, ubezpieczenia od ognia i zdarzeń losowych, ubezpieczenia od zniszczeń, ubezpieczenie działalności czy osób kluczowych w firmie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, które jest najpopularniejsze wśród Polaków to ubezpieczenie typu casco. Chroni ono posiadacza przed stratami z powodu kradzieży, uszkodzenia samochodu podczas wypadku czy też w wyniku zdarzeń od Ciebie niezależnych.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości to dla osoby chcącej mieć pewność, że jej dom jest odpowiednio chroniony wydatek obowiązkowy. Standardowa polisa obejmuje najczęściej takie sytuacje jak pożar, powódź, uderzenie pioruna, osunięcie się ziemi.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania może obejmować ochroną oprócz murów także mienie ruchome będące naszą własnością. Ubezpieczając stałe elementy chronimy wszystko to, co znajduje się wewnątrz pomieszczenia i jest na stałe przytwierdzone, m.in.: podłogi, panele, itp.

Ubezpieczenie turystyczne

Jedziesz za granicę do pracy lub na konferencję? Ty również potrzebujesz ubezpieczenia turystycznego. Nie jest ono obowiązkowe ale warto je wykupić niezależnie od charakteru wyjazdu. Uchroni Cię to przed wysokimi kosztami za leczenie w razie choroby czy wypadku.

Ubezpieczenie przyczepki

Lekka przyczepa jest praktycznym udogodnieniem, gdy do przetransportowania mamy ponadwymiarowy ładunek. Jeśli zdecydujemy się na zakup warto wiedzieć jakie koszty dodatkowe czekają nas przy rejestracji takiej przyczepy – przede wszystkim ubezpieczenie OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości