Tanie OC - Lubartów

Jako właściciel samochodu masz prawny obowiązek zakupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Polisa OC jest uregulowana prawnie i w każdym Towarzystwie ma odgórnie narzucone parametry. Porównuj oferty i wybierz najtańsze OC Lubartowie.

Lubartów - ubezpieczenie samochodu

Każdy pojazd mechaniczny powinien posiadać odpowiednią ochronę, aby mieć zabezpieczenie w sytuacji gdy stanie się on sprawcą bądź ofiarą wypadku drogowego. Ubezpieczenie samochodu zapewni Ci finansową stabilność w takich chwilach.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy motocyklista wie, że jego obowiązkiem jest posiadanie OC. Oprócz niego, można wykupić inne ubezpieczenia jak np. autocasco. Jest ono jednak znacznie droższe niż OC, ze względu na dużą szkodowość motocyklistów.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego w Lubartowie. Polisa chroni sprawców wypadków przed wypłatą odszkodowań poszkodowanemu gdyż odpowiedzialność za szkody przejmuje Towarzystwo.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance jest bezcenne w momencie gdy będąc z dala od domu w środku nocy mamy awarię i nikt ze znajomych nie może nam pomóc w holowaniu. Często w podstawowym zakresie Assistance jest dodawane w pakiecie z ubezpieczeniem OC lub ubezpieczeniem typu casco.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel firmy powinien zadbać o właściwą ochronę swojego przedsiębiorstwa wykupując odpowiednie ubezpieczenie firmy. Jego zakres ochrony należy dostosować do możliwych zagrożeń jakie mogą spotkać konkretną firmę.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wśród wielu różnych ubezpieczeń komunikacyjnych dostępnych na rynku wyróżniamy jeden podstawowy podział na ubezpieczenia obowiązkowe (wyłącznie OC) jak i ubezpieczenia dobrowolne. Do tego drugiego typu zaliczają się m.in. AC, NNW, Assistance czy ubezpieczenie szyb.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczając nieruchomość należy wziąć pod uwagę szereg różnych czynników i określić wiele parametrów w tym m.in. zagrożenia jakie mogą spotkać nasz dom. Osoba nie zajmująca się tym na co dzień może mieć z tym problem, dlatego warto skorzystać z pomocy multiagenta.

Ubezpieczenia mieszkania

Zadbaj o odpowiednią ochronę swojego mieszkania. Zdarzenia losowe się niestety zdarzają. Nieszczelne rury mogą sprawić, że w ciągu chwil woda zaleje całe twoje mieszkanie. Polisa mieszkaniowa Cię przed tym nie uchroni ale zrekompensuje Ci koszty szkód.

Ubezpieczenie turystyczne

Planujesz wyjazd za granicę? Przygotuj plan awaryjny na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia czy po prostu choroby. Takim planem jest ubezpieczenie turystyczne. Ochroni Cię ono finansowo przed wysokimi kosztami leczenia czy pobytu w szpitalu.

Ubezpieczenie przyczepki

Po zakupie przyczepki samochodowej trzeba ją zarejestrować. Nie jest to jednak jedyny dodatkowy wydatek. Każdy właściciel przyczepki zobowiązany jest do zakupu obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości