Tanie OC - Lubin

Właściciele pojazdów mechanicznych muszą posiadać ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Terminowe opłacanie składek OC to ich obowiązek. Nie muszą jednak przepłacać. Mogą porównać oferty i wybrać najtańsze na rynku OC.

Lubin - ubezpieczenie samochodu

Każdy samochód powinien posiadać ubezpieczenie OC. Kierowca przede wszystkim w trosce o swoje finanse powinien się również zabezpieczyć wykupując ubezpieczenie dobrowolne typu casco. Zapewni ono zwrot kosztów naprawy za uszkodzenia samochodu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Jako motocyklista musisz pamiętać, że Ciebie również dotyczy obowiązek posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Za jego brak grożą Ci wysokie kary finansowe. Na szczęście kwoty składek OC są stosunkowo niskie w porównaniu do OC na auta.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie autocasco to ubezpieczenie dobrowolne, czyli jego zakup jest zależny od decyzji kierowcy. Dlaczego warto je wykupić? W razie wypadku otrzymasz zwrot kosztów naprawy częściowej bądź całkowitej Twojego pojazdu.

Ubezpieczenie Assistance

Wykupując Assistance, zapewniasz sobie ochronę i możliwość skorzystania z pomocy technicznej, medycznej jak również prawnej w razie nieprzewidzianej sytuacji na drodze. Często jest dodawane w pakiecie z OC i warto je zakupić, nawet w zakresie podstawowym.

Ubezpieczenie firmy

Jednym z dostępnych na rynku ubezpieczeń dla firm jest ubezpieczenie osób kluczowych w firmie. Zagwarantuje ono rekompensatę za straty finansowe wynikające z braku tej osoby w firmie (gdy na przykład uległa ona wypadkowi losowemu).

Ubezpieczenia komunikacyjne

Do grona ubezpieczeń komunikacyjnych należy jedno ubezpieczenie obowiązkowe czyli ubezpieczenie OC oraz wiele różnych ubezpieczeń dobrowolnych. Należą do nich na przykład NNW, Assistance czy też ubezpieczenie typu casco.

Ubezpieczenia nieruchomości

Zadbaj o właściwą ochronę swojego domu. Pożar, zalanie – to sytuacje, których nikt się nie spodziewa a które często się zdarzają. Warto się przed nimi chronić wykupując ubezpieczenie nieruchomości w Lubinie.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania jest znacznie łatwiejszą czynnością niż ubezpieczenie domu ze względu na mniejszą liczbę zagrożeń. Aby jednak dostosować polisę w pełni do swoich oczekiwań skorzystaj z pomocy multiagenta, który znajdzie najkorzystniejszą ofertę.

Ubezpieczenie turystyczne

Turysto, jadąc na wakacje za granicę, zabierz ze sobą ubezpieczenie turystyczne. Polisa zapewni Ci pomoc poza granicami kraju w razie gdy zachorujesz bądź zdarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek. Nie ryzykuj i kup ubezpieczenie podróżnicze.

Ubezpieczenie przyczepki

Lekka przyczepka świetnie zdaje egzamin, gdy musisz np. przewieźć towar o sporych rozmiarach. Koszt zakupu zwykle jest niewielki. Trzeba jednak doliczyć również kwotę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, którego zakup jest obowiązkiem każdego posiadacza przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości