Tanie OC - Lublin

Szukając najkorzystniejszej oferty OC kieruj się przede wszystkim ceną. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest Twoim obowiązkiem jednak nie musisz przepłacać. Porównując oferty kilku firm znajdziesz najtańsze OC w Lublinie.

Lublin - ubezpieczenie samochodu

Wykupując ubezpieczenia samochodu Lublin warto rozważyć zakup nie tylko obowiązkowego OC ale również ubezpieczeń dobrowolnych jak na przykład autocasco. Dzięki temu będziesz miał finansowe zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykl tak samo jak samochód czy skuter podlega obowiązkowi posiadania ubezpieczenia OC motocykla. Chroni ono kierowcę przed finansowymi skutkami wyrządzonych przez siebie szkód. Nie warto przepłacać gdyż wystarczy porównać oferty kilku Towarzystw i otrzymasz najtańszą ofertę!

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każdy zmotoryzowany wie, że jego obowiązkiem jest posiadanie ubezpieczenia OC. Nie jest to jednak jedyne ubezpieczenie pojazdu, które warto zawrzeć. Korzystne może okazać się również wykupienie dobrowolnych ubezpieczeń jak AC czy NNW.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Lublin jest ubezpieczenie, które Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują w pakiecie, wraz z OC czy AC. Jest ono przydatne w momencie gdy musimy skorzystać z usługi holowania dlatego warto rozważyć jego zakup.

Ubezpieczenie firmy

Na rynku ubezpieczeniowym dostępnych jest wiele ubezpieczeń dla firm, a wśród nich: ubezpieczeniu działalności firmy w przypadku niewłaściwego wykonania usługi bądź dostarczenia odbiorcy wadliwego towaru. Warto rozważyć jego zakup.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeniowym jest obecnie wiele różnych ubezpieczeń komunikacyjnych. Każde z nich podchodzi do ochrony z innej perspektywy, dlatego warto sprecyzować swoje potrzeby i wykupić odpowiednie ubezpieczenie komunikacyjne Lublin.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości Lublin to odpowiednia opcja, dla kogoś kto chce mieć pewność że jego dom jest odpowiednio chroniony. Standardowa polisa obejmuje najczęściej takie sytuacje jak pożar, powódź, uderzenie pioruna, osunięcie się ziemi.

Ubezpieczenia mieszkania

Na rynku ubezpieczyciele prześcigają się w elastyczności oferowanych polis ubezpieczeniowych domów i mieszkań w Lublinie. Każdy chce aby oferta była jak najbardziej kompleksowa i dopasowana do potrzeb klientów. Warto więc porównywać oferty wybrać najkorzystniejszą ofertę!

Ubezpieczenie turystyczne

Jeśli planujesz wyjazd za granicę, koniecznie uwzględnić w swoich wydatkach ubezpieczenie turystyczne Lublin. To stosunkowo niewielka cena w porównaniu z kosztami jakie będziesz musiał ponieść w sytuacji, gdy bez polisy będąc za granicami kraju zachorujesz bądź ulegniesz wypadkowi.

Ubezpieczenie przyczepki

Czy wiedziałeś, że przyczepkę samochodową trzeba ubezpieczyć? Posiadanie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla przyczepki jest obowiązkowe. Brak ciągłości ubezpieczenia OC skutkuje stosunkowo wysokimi karami finansowymi.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości