Tanie OC - Lubliniec

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to obowiązkowe ubezpieczenie chroniące interesy poszkodowanych w wypadkach samochodowych. Jego zakres ochrony i suma ubezpieczenia są wszędzie takie same więc warto porównywać oferty i wybrać najtańsze OC Lubliniec!

Lubliniec - ubezpieczenie samochodu

Rynek ubezpieczeniowy oferuje wiele różnych ubezpieczeń dla samochodów Lubliniec. Wszystko zależy od tego co tak naprawdę chcemy zabezpieczyć. Oprócz popularnych OC i AC, są również takie ubezpieczenia jak NNW, Assistance oraz ubezpieczenie szyb.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Na właścicieli jednośladów nałożony jest obowiązek posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. OC dla motocykli jest tańsze niż samochodowe a za brak ważnego OC możemy zostać obciążeni wysokimi karami pieniężnymi.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie typu casco to drugie najpopularniejsze ubezpieczenie samochodu. Podczas gdy OC chroni interesy innych uczestników ruchu, wówczas AC chroni nasze interesy. Dzięki AC pokryjemy m.in. koszty naprawy naszego uszkodzonego pojazdu.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance Lubliniec to przede wszystkim pomoc techniczna jak i medyczna. Możesz z niej skorzystać gdy w trakcie podróży twój samochód ulegnie awarii a przy rozszerzonym Assistance możesz liczyć nawet na dostarczenie paliwa, gdy w trasie okaże się, że zapomniałeś zatankować.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel firmy powinien mieć świadomość, że zdarzenie losowe może narazić jego działalność na poważne straty finansowe a nawet bankructwo. Przezorny zawsze ubezpieczony a najlepszą ochronę zapewni Ci ubezpieczenie firmy w Lublińcu.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych Lubliniec wyróżniamy dwa typy: ubezpieczenia obowiązkowe i ubezpieczenia dobrowolne. Jedynym ubezpieczeniem o charakterze obligatoryjnym jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych.

Ubezpieczenia nieruchomości

Mieszkanie i dom warto ubezpieczać. Tym bardziej, że gdy budujemy lub kupujemy na kredyt - będzie tego od nas wymagał bank. Dzięki ubezpieczeniom nie musimy się martwić nie tylko o nasze lokum, ale także jego wyposażenie.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania Lubliniec to ubezpieczenie, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Polisa może obejmować sytuacje, w których dojdzie do kradzieży lub zniszczenia w wyniku aktów wandalizmu ruchomości i elementów stałych znajdujących się w naszym domu.

Ubezpieczenie turystyczne

Przed wyjazdem na wakacje koniecznie pomyśl o zakupie polisy turystycznej Lubliniec. Dzięki niej w momencie gdy będąc za granicą zachorujesz uzyskasz niezbędną pomoc a Ubezpieczyciel zwróci Ci (bądź pokryje) wszelkie koszty leczenia czy pobytu w szpitalu.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka samochodowa powinna posiadać ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Nie jest to duży koszt a większość szkód i tak jest pokrywana z OC samochodu, jednak jest to obowiązek właściciela. Warto o tym pamiętać.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości