Tanie OC - Luboń

Każdy pojazd poruszający się po polskich drogach musi mieć wykupione ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Nie ma sensu jednak przepłacać gdyż można porównać oferty kilku ubezpieczycieli i wybrać najtańsze OC w Luboniu!

Luboń - ubezpieczenie samochodu

Właściciele samochodu chcą mieć pewność, że ich pojazd będzie posiadał najlepszą ochronę a w razie stanie się ofiarą wypadku bądź kolizji, koszty naprawy auta będą jak najmniej dotkliwe. To właśnie gwarantują ubezpieczenia samochodu Luboń.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykliście podobnie jak kierowcy samochodów podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Dzięki niemu odpowiedzialność za szkody przechodzi na ubezpieczyciela zaś poszkodowany ma gwarancję, że otrzyma odpowiednie odszkodowanie.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie NNW Luboń, czyli ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków chroni zarówno kierowcę jak i jego pasażerów. NNW zapewnia pomoc medyczną i oferuje takie usługi jak na przykład zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji, wynikających z brania udziału w wypadku.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Luboń to ubezpieczenie oferujące przede wszystkim pomoc techniczną w trakcie poruszania się po polskich drogach. Jeśli w środku nocy z dala od domu spotka Cię awaria i konieczne będzie holowanie – otrzymasz pomoc od Ubezpieczyciela.

Ubezpieczenie firmy

Powinnością każdego przedsiębiorcy jest wybór ubezpieczeń, którymi będzie objęta działalność firmy. Spokojny sen zagwarantuje mu przede wszystkim zakupienie ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych oraz ubezpieczenia od różnych zniszczeń.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeń jest wiele różnych typów ubezpieczeń komunikacyjnych Luboń, które można podzielić na ubezpieczenia obowiązkowe i ubezpieczenia dobrowolne. Do tych drugich zalicza się np. NNW chroniące kierowcę i jego pasażerów.

Ubezpieczenia nieruchomości

Koszty budowy domu, zakupu lub kapitalnego remontu mieszkania są bardzo duże. Decydując się na taką inwestycję chcemy mieć pewność, że w razie np. pożaru nie zostaniemy z niczym. Gwarancję tą da nam ubezpieczenie nieruchomości Luboń.

Ubezpieczenia mieszkania

Jesteś właścicielem mieszkania? W takim razie powinieneś skorzystać z polisy mieszkaniowej Luboń. Ubezpieczenie mieszkania zostało stworzone z myślą, by chronić właścicieli przed różnymi wypadkami, wśród których znajduje się uszkodzenie wyposażenia lub murów domu.

Ubezpieczenie turystyczne

Jadąc na wakacje za granicę koniecznie zabierz ze sobą ubezpieczenie turystyczne Luboń. To odpowiednia ochrona w chwili gdy zachorujesz bądź ulegniesz wypadkowi i konieczne będzie leczenie i pobyt w szpitalu. Ubezpieczyciel pokryje wtedy wszelkie koszty.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka samochodowa zarejestrowana na terenie Polski objęta jest obowiązkiem posiadania ubezpieczenia z zakresu odpowiedzialności cywilnej. Cena składki zależy głównie od maksymalnej ładowności i masy przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości