Tanie OC - Łuków

Wybierając najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę OC, kieruj się jednym czynnikiem decyzyjnym – wartością składki. Polisa OC jest uregulowana prawnie i w każdym Towarzystwie jest takie samo. Nie ma sensu przepłacać, lepiej porównać oferty i wybrać najtańszą.

Łuków - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciela pojazdu mechanicznego ma świadomość obowiązku, jakim jest zakup ubezpieczenia OC. Nie jest to jedyne ubezpieczenie samochodu. Na rynku ubezpieczeniowym jest wiele różnych ofert ubezpieczeń dobrowolnych dla samochodu, których zakup warto rozważyć.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Właściciele jednośladów muszą pamiętać, że oni również objęci są obowiązkiem posiadania ubezpieczenia z zakresu odpowiedzialności cywilnej. Składki OC są jednak znacznie tańsze niż samochodowe, wahają się w granicach 50-100zł.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków ma na celu ochronę z zakresu takich usług jak zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji wynikających z wypadku drogowego. NNW chroni zarówno kierowcę jak i pasażerów (w zależności od wariantu ubezpieczenia).

Ubezpieczenie Assistance

Assistance gwarantuje Ci, że jeśli w środku nocy Twój pojazd ulegnie awarii to uzyskasz konieczną pomoc. Ubezpieczenie komunikacyjne Assistance oferuje pomoc techniczną jak i medyczną oraz prawną w zależności od potrzeb.

Ubezpieczenie firmy

Pożar, powódź, kradzież, uszkodzenie mienia są to zdarzenia, którym niestety ciężko jest zapobiec ale można się od nich dobrowolnie ubezpieczyć wykupując ubezpieczenie firmy. To gwarancja kompleksowej ochrony dla właściciela jak i jego pracowników.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Rynek ubezpieczeniowy oferuje wiele różnych typów ubezpieczeń komunikacyjnych. Podstawowy podział dzieli je na ubezpieczenia obowiązkowe i dobrowolne. Jedynym ubezpieczeniem o charakterze obligatoryjnym jest ubezpieczenie OC.

Ubezpieczenia nieruchomości

Budujesz dom? Chcesz go zabezpieczyć w razie zdarzeń losowych lub kradzieży materiałów? Ubezpieczenie domu w budowie jest produktem, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem Polaków. Zakres ubezpieczenia zależy od polisy i może się znacznie różnić.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania pozwala nam spać spokojnie, bo jeśli wydarzy się coś złego, otrzymamy od ubezpieczyciela pieniądze na naprawę szkody. Ochrona to zazwyczaj pakiet kilku polis, obejmujący m.in.: ochronę od zdarzeń losowych, jak powódź czy pożar.

Ubezpieczenie turystyczne

Każdy turysta jadąc za granicę wyrabia sobie kartę EKUZ. Nie każdy jednak ma świadomość, że karta ta nie gwarantuje mu pełnego zabezpieczenia na wypadek zdarzeń losowych. Pełną, kompleksową ochronę uzyskasz wykupując ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie przyczepki

Zakup przyczepki samochodowej to idealna inwestycja dla osoby, która często potrzebuje przetransportować większe przedmioty nie mieszczące się w aucie. Warto jednak pamiętać, że przyczepka również podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości