Tanie OC - Malbork

Polisa OC to obowiązek każdego kierowcy. To ochrona zarówno dla sprawcy jak i poszkodowanego biorących udział w wypadku czy też kolizji. Nie przepłacaj! Porównaj oferty różnych Towarzystw i wybierz najtańsze OC w Malborku!

Malbork - ubezpieczenie samochodu

Samochody to jedno z najczęściej ubezpieczanych dóbr majątkowych. Nic dziwnego skoro sam zakup i utrzymanie pojazdu to spore wydatki i żaden kierowca nie chce narażać się na dodatkowe koszta. Ubezpieczenie samochodu to odpowiednia ochrona dla Twojego pojazdu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykl jako pojazd mechaniczny powinien posiadać ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Nie zachowanie ciągłości ubezpieczenia skutkuje wysokimi karami finansowymi. Aby im zapobiec kontroluj terminowe spłacanie składki OC.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych jest ubezpieczeniem obowiązkowym. To gwarancja, że każdy poszkodowany w wypadku drogowym uzyska odszkodowania (jeśli sprawca posiada OC koszty pokryje Towarzystwo, jeśli nie – sprawca).

Ubezpieczenie Assistance

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego powinien rozważyć zakup ubezpieczenia Assistance, które oferuje m.in. usługi holowania. Assistance jest często dołączane w podstawowym zakresie w pakiecie do ubezpieczeń OC lub AC.

Ubezpieczenie firmy

Wykupując ubezpieczenie osób kluczowych w firmie masz gwarancję, że w momencie, gdy osoba objęta ubezpieczeniem ulegnie wypadkowi losowemu, jako pracodawca otrzymasz odszkodowanie jako rekompensatę utraty zysków wynikającej z niemożności podejmowania przez niego działań.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne należą do najchętniej kupowanych przez Polaków ubezpieczeń. Najpopularniejszym ubezpieczeniem tego typu jest oczywiście obowiązkowe ubezpieczenie OC jednak coraz więcej ludzi kupuje także te dobrowolne jak AC czy Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

„Mądry Polak po szkodzie” – to stare przysłowie jak ulał pasuje do dzisiejszego tematu. Niestety zbyt często myślimy o wykupieniu ubezpieczenia domu czy mieszkania dopiero wtedy, gdy coś złego się przydarzy. Bądź przezorny i już dziś wykup ubezpieczenie nieruchomości.

Ubezpieczenia mieszkania

Polisę mieszkaniową warto mieć, bo bez niej wiele ryzykujemy. Nigdy nie wiadomo kiedy dojdzie do pożaru albo u sąsiada pęknie rura i nas zaleje. Sprawdźmy zatem, co zawierają ubezpieczenia i ile kosztują oraz wybierzmy najlepsze dla nas ubezpieczenie mieszkania.

Ubezpieczenie turystyczne

Wypadki zdarzają się wszystkim i wszędzie – również na wakacjach za granicą. Jeśli chcesz się zabezpieczyć przed takimi zdarzeniami, wykup ubezpieczenie turystyczne. Dzięki niemu będziesz się cieszyć wakacjami zamiast zamartwiać wysokimi rachunkami za leczenie w razie wypadku.

Ubezpieczenie przyczepki

Właśnie kupiłeś swoją pierwszą przyczepkę samochodową? W dniu jej rejestracji masz również obowiązek zakupienia obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Brak tej polisy może skutkować wysokimi karami finansowymi.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości