Tanie OC - Marki

Jako właściciel pojazdu mechanicznego masz obowiązek wykupienia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Brak ważnego OC skutkuje wysokimi karami. Nie warto przepłacać zwłaszcza, że można porównać oferty różnych Ubezpieczycieli i znaleźć najtańsze OC na rynku!

Marki - ubezpieczenie samochodu

Każdy pojazd mechaniczny to spory wydatek zarówno jeśli chodzi o jego kupno jak i samo utrzymanie. Jeśli chcesz mieć pewność, że w razie nieprzewidzianego zdarzenia na drodze nie będziesz miał dodatkowych kosztów – wykup ubezpieczenie samochodu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocyklisto, pamiętaj o zachowaniu ciągłości ubezpieczenia OC dla Twojego pojazdu! Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla motocyklistów jest obowiązkowe jednak jego ceny są znacznie niższe niż za OC samochodowe.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Wśród ubezpieczeń dobrowolnych jednym z najpopularniejszych jest autocasco. AC chroni przede wszystkim interesy kierowcy. W momencie gdy Twoje auto ulegnie zniszczeniu, wówczas Ubezpieczyciel pokryje wszelkie koszty naprawy wynikające z powstałej szkody.

Ubezpieczenie Assistance

Jeśli przy wyliczaniu oferty, agent ubezpieczeniowy zaproponuje Ci w pakiecie z OC ubezpieczenie Assistance – nie wahaj się. Ubezpieczenie Assistance nawet w podstawowym zakresie oferuje w swoich usługach m.in. holowanie.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel firmy powinien pomyśleć o ubezpieczeniu działalności firmy w przypadku niewłaściwego wykonania usługi bądź dostarczenia odbiorcy wadliwego towaru. Może go to uchronić przed dużymi stratami finansowymi.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Komunikacyjne ubezpieczenia dzielą się na obowiązkowe i dobrowolne. Posiadanie OC jest obowiązkowe jednak warto zakupić również dodatkowe ubezpieczenia, które mogą okazać się przydatne w najmniej oczekiwanej sytuacji. Bądź przezorny!

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości gwarantuje Ci zazwyczaj ochronę, która jest pakietem kilku polis, obejmujących m.in.: ochronę od zdarzeń losowych, jak powódź czy pożar, stałe elementy nieruchomości, jak drzwi i okna oraz elementy ruchome, jak meble, sprzęt RTV i AGD.

Ubezpieczenia mieszkania

Wykupując ubezpieczenie mieszkania trzeba jak najlepiej dostosować zakres ochrony do Twoich indywidualnych potrzeb. Nie ma raczej większego sensu ubezpieczać się na wypadek powodzi czy wybicia szyby, jeśli mamy mieszkanie na 10 piętrze wieżowca.

Ubezpieczenie turystyczne

Jadąc za granicę wykup ubezpieczenie turystyczne. Aby mieć pewność, że polisa zapewnia Ci kompleksową ochronę upewnij się, że została ona dostosowana do Twoich potrzeb jak również charakteru i celu wyjazdu. Pomoże Ci w tym agent ubezpieczeniowy.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka samochodowa musi posiadać ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jej wartość składki zależy w dużej mierze od masy i maksymalnej ładowności przyczepki. Istotne są również dane właściciela i jego przebieg.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości