Tanie OC - Międzyrzecz

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to wydatek obowiązkowy każdego kierowcy. Bez tego dokumentu nie ma on prawa poruszać się po polskich drogach. Aby choć trochę oszczędzić, porównaj oferty aby otrzymać najtańsze OC Międzyrzecz.

Międzyrzecz - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia samochodu Międzyrzecz to najczęściej kupowane ubezpieczenia majątkowe. Polacy coraz bardziej zdają sobie sprawę z zagrożenia na drodze i decydują się na ubezpieczenia samochodu, również te dobrowolne. Ubezpieczeniem obowiązkowym jest polisa OC.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Właściciele jednośladów oprócz obowiązkowego OC mogą również zakupić ubezpieczenie typu casco. AC dla motocykli jest jednak znacznie droższe ze względu na dużą szkodowość motocyklistów. Jednak warto rozważyć taki zakup, dla własnego dobra.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie autocasco to jeden z najpopularniejszych typów ubezpieczeń komunikacyjnych. Dzięki niemu możesz liczyć na zwrot kosztów naprawy częściowej bądź całkowitej Twojego samochodu. AC dba przede wszystkim o Twoje interesy.

Ubezpieczenie Assistance

Komunikacyjne ubezpieczenie Assistance Międzyrzecz to dobrowolne ubezpieczenie, które gwarantuje pomoc techniczną, medyczną i prawną. Dzięki niej będziesz mógł liczyć na pomoc na przykład przy holowaniu nawet gdy będziesz z dala od domu.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie przerw w działalności (Business interruption insurance) to ubezpieczenie, które powinna zakupić każda firma wkraczająca na rynek niezależnie od rozmiarów. Jego przedmiotem jest kalkulowany zysk operacyjny, który firma mogłaby osiągnąć, a którego nie uzyskała z racji zdarzeń.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jednym z najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych Międzyrzecz jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Nie jest to jednak jedyne ubezpieczenie tego typu. Warto dowiedzieć się więcej o takich ubezpieczeniach jak AC, NNW czy Assistance i rozważyć ich zakup.

Ubezpieczenia nieruchomości

Podstawowym zakresem w przypadku nieruchomości jest ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych. Optymalne polisy powinny chronić jednak nie tylko od zdarzeń losowych, ale również od włamań, kradzieży i wandalizmu.

Ubezpieczenia mieszkania

Jeśli jest dla Ciebie ważne poczucie bezpieczeństwa to znaczy, że potrzebujesz dobrego ubezpieczenia swojego majątku jakim jest Twoje mieszkanie. Dzięki niemu w razie gdy spotka Cię jakieś zdarzenie losowe, otrzymasz rekompensatę za zniszczenia.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierając się na zagraniczne wakacje wykup ubezpieczenie turystyczne Międzyrzecz. Podstawowa polisa podróżna nie jest jednak wystarczająca dla osoby chorującej przewlekle dlatego pamiętaj jak ważne jest odpowiednie dostosowanie polisy do Twoich potrzeb jak i charakteru czy celu wyjazdu.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka samochodowa zarejestrowana na terenie Polski objęta jest obowiązkiem posiadania ubezpieczenia z zakresu odpowiedzialności cywilnej. Cena składki zależy głównie od maksymalnej ładowności i masy przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości