Tanie OC - Mielec

Ubezpieczenie OC to najpopularniejszy typ ubezpieczenia głównie ze względu na jego obligatoryjny charakter. Wzrost cen nie oznacza jednak, że każde OC jest drogie. Warto skorzystać z porównywarki internetowej, dzięki której znajdziemy najtańsze OC dostępne na rynku.

Mielec - ubezpieczenie samochodu

Właściciele samochodów powinni rozważyć zakup ubezpieczeń dobrowolnych. Ubezpieczenia samochodu to coś znacznie więcej niż ubezpieczenie OC. Każde ubezpieczenie samochodu obejmuje nieco inny zakres ochrony dlatego warto sprecyzować swoje oczekiwania.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Czy wiesz, że każdy motocykl podobnie jak samochód objęty jest obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej? Nie jest to jednak jedyne ubezpieczenie dla motocykli. Oprócz OC, właściciel jednośladu może również zakupić ubezpieczenie typu casco.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie NNW to dobrowolne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Ma ono na celu ochronę zarówno kierowcy jak i pasażerów, którzy ucierpieli w skutek wypadku drogowego. Mogą oni liczyć m.in. na zwrot kosztów leczenia.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance to ubezpieczenie dobrowolne, które warto wykupić. Oferuje pomoc techniczną, medyczną i prawną a w swoich usługach proponuje na przykład pomoc przy holowaniu. Gdy jesteś z dala od domu, wystarczy telefon i otrzymasz pomoc.

Ubezpieczenie firmy

Jako właściciel firmy powinieneś rozważyć zakup ubezpieczenia od zniszczeń. Są dwa typy tego ubezpieczenia: ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku (odnosi się do mienia ruchomego) oraz ubezpieczenie transportowe (wszelkich szkód wyrządzonych wskutek ruchu).

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne są odpowiednim rozwiązaniem dla osób chcących mieć pewność, że żaden wypadek nie zachwieje jego stabilności finansowej. Jedno z ubezpieczeń a konkretniej ubezpieczenie OC jest obowiązkowe a jego brak jest karany.

Ubezpieczenia nieruchomości

Aby wybrać najlepszą dla siebie polisę, należy zwrócić uwagę na cenę, zakres ubezpieczenia, przedmiot ubezpieczenia, sumę ubezpieczenia, okres trwania polisy oraz ogólne warunki ubezpieczenia. Odpowiedni dobór parametrów zapewni Ci kompleksową ochronę.

Ubezpieczenia mieszkania

Wykupienie ubezpieczenia mieszkania to dobry krok w zapewnieniu sobie ochrony. Zanim podpiszesz polisę, pamiętaj, że ubezpieczyciele stosują szereg wyłączeń odpowiedzialności. Warto się z nimi zapoznać, żeby potem nie być zaskoczonym, że odszkodowanie nie zostanie wypłacone.

Ubezpieczenie turystyczne

Jeśli planujesz wyjazd za granicę uwzględnij w swoich wydatkach również ubezpieczenie turystyczne. Zagwarantuje Ci ono np. pomoc w znalezieniu szpitala czy też pokrycie kosztów leczenia. Taka pomoc może być nieoceniona w razie wystąpienia nieprzyjemnego zdarzenia.

Ubezpieczenie przyczepki

Aby móc w pełni cieszyć się swoją przyczepką samochodową musisz dopełnić jedną najważniejszą formalności bez której nie możesz się poruszać po drodze – wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. To obowiązek każdego właściciela przyczepki samochodowej.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości