Tanie OC - Mikołów

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to ubezpieczenie obowiązkowe dla każdego pojazdu mechanicznego zarejestrowanego w Polsce. OC jest uregulowane prawnie i w każdym Towarzystwie jest ono takie samo. Warto porównać oferty i wybrać najtańsze OC Mikołów!

Mikołów - ubezpieczenie samochodu

Każdy samochód powinien posiadać odpowiednią ochronę, aby mieć zabezpieczenie w sytuacji gdy stanie się on sprawcą bądź ofiarą wypadku drogowego. Ubezpieczenie samochodu Mikołów zapewni Ci finansową stabilność w takich chwilach.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykle podobnie jak samochody, podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Jest ono jednak znacznie tańsze niż dla samochodów. Znajdź najtańsze OC dla swojego jednośladu – jest ono równie dobre co te najdroższe.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie NNW czyli następstw nieszczęśliwych wypadków chroni kierowcę jak i jego pasażerów. Odszkodowanie jakie otrzymasz w razie wypadku, jest zależne od sumy ubezpieczenia, dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie parametrów NNW.

Ubezpieczenie Assistance

Jeśli chcesz mieć pewność, że w chwili gdy daleko od domu Twój samochód ulegnie awarii otrzymasz stosowną pomoc – wykup ubezpieczenie Assistance Mikołów. Zapewni Ci ono między innymi holowanie pojazdu czy też dowiezienie paliwa, gdy zapomnisz zatankować.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel firmy w trosce o własne dobro powinien wykupić ubezpieczenie firmy Mikołów. Dzięki polisie ma on pewność, że w razie, gdy w budynku firmy wybuchnie pożar, nie utraci on stabilności finansowej a Towarzystwo zwróci mu koszty zniszczeń.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeniowym jest obecnie bardzo wiele różnych typów ubezpieczeń komunikacyjnych Mikołów. Dzielą się na ubezpieczenia obowiązkowe (czyli polisa OC) jak również dobrowolne (np. autocasco, NNW czy ubezpieczenie szyb).

Ubezpieczenia nieruchomości

Każdy z nas chce mieć świadomość, że jego dom jest odpowiednio chroniony. Jednak nawet najnowocześniejsze zabezpieczenia nie są w stanie ochronić nas przez wszystkimi zagrożeniami. Ubezpieczenie nieruchomości Mikołów również ale przynajmniej zagwarantuje nam rekompensatę zniszczeń.

Ubezpieczenia mieszkania

Wyobraź sobie sytuację, że wyjeżdżasz na weekend, a gdy wracasz okazuje się, że całe mieszkanie jest zniszczone bo sąsiad z góry zapomniał zakręcić kran. Aby ochronić się finansowo przed takimi zdarzeniami, wykup ubezpieczenie mieszkania w Mikołowie.

Ubezpieczenie turystyczne

Jadąc na zagraniczne wakacje, nie zapomnij wykupić odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego Mikołów. Polisa zagwarantuje Ci pokrycie kosztów leczenia czy pobytu w szpitali, w razie gdy będąc za granicą zachorujesz bądź ulegniesz wypadkowi.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka samochodowa to odpowiednie rozwiązanie dla osoby, która chce przetransportować coś większego co nie mieści się w zwykłym samochodzie. Decydując się na jej zakup, pamiętaj żeby do kosztów samej przyczepki doliczyć także koszty obowiązkowego OC dla przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości