Tanie OC - Milanówek

Do kosztów zakupu samochodu, zawsze należy doliczyć cenę składki za ubezpieczenie OC. Warto jednak pamiętać, że każde Towarzystwo oferuje nam to samo, tylko w innej cenie. Nie przepłacaj. Porównuj oferty, żeby wykupić najtańsze OC.

Milanówek - ubezpieczenie samochodu

Każdy kierowca ma świadomość, że posiadanie samochodu wiąże się z wieloma wydatkami. Aby zadbać o swoje finanse, warto wykupić ubezpieczenie samochodu. Uchroni Cię ono przed poniesieniem dodatkowych kosztów związanych np. z wypadkiem drogowym.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy właściciel jednośladu wie, że jego obowiązkiem jest posiadanie OC. Oprócz niego, można wykupić inne ubezpieczenia jak np. autocasco. Jest ono jednak znacznie droższe niż OC, ze względu na dużą szkodowość motocyklistów.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie autocasco to ubezpieczenie chroniące przede wszystkim Twoje interesy. Gdy staniesz się sprawcą wypadku, poszkodowany otrzyma rekompensatę z Twojego OC. Pokrycie kosztów naprawy Twojego pojazdu w tej sytuacji, może nastąpić z Twojego AC.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie z zakresu Assistance jest bardzo przydatne, gdy w trakcie podróży spotka Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja, jak chociażby awaria samochodu. Assistance gwarantuje przede wszystkim pomoc medyczną i techniczną, w tym holowanie.

Ubezpieczenie firmy

Na rynku ubezpieczeniowym jest dostępnych wiele ubezpieczeń ukierunkowanych dla właścicieli firm. Jednym z nich jest np. ubezpieczenie działalności firmy w przypadku niewłaściwego wykonania usługi bądź dostarczenia odbiorcy wadliwego towaru.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jednym z najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jest to jedyne ubezpieczenie komunikacyjne, które jest obowiązkowe. Pozostałe są dobrowolne jak np. autocasco, NNW czy Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ludzie coraz częściej zdają sobie sprawę z zagrożeń na jakie narażone są ich nieruchomości. W trosce o własne dobra materialne warto wykupić ubezpieczenie nieruchomości w Milanówku. Może okazać się ono nieocenione, gdy np. w domu wybuchnie pożar.

Ubezpieczenia mieszkania

Jeśli chcesz właściwie ochronić swoje mieszkanie i wszelkie kosztowności, które się w nim znajdują – wykup ubezpieczenie mieszkania. Być może nie zapobiegnie nieszczęśliwym zdarzeniom ale pozwoli na zwrot kosztów uszkodzonego mienia.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierasz się na wakacje za granicę? Nie zapomnij o odpowiednim zabezpieczeniu, jakim jest polisa turystyczna. Pomoże Ci ona w chwili gdy będąc za granicą zachorujesz lub wylądujesz w szpitalu. Koszty leczenia za granicą są wysokie i nie warto ryzykować.

Ubezpieczenie przyczepki

Decydując się na zakup przyczepki samochodowej, warto uwzględnić również opłaty związane z ubezpieczeniem przyczepki z zakresu odpowiedzialności cywilnej. Jest to obowiązek każdego właściciela przyczepki. Można wykupić również dobrowolne AC dla przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości