Tanie OC - Mińsk Mazowiecki

Wykupując obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej należy się kierować wyłączne jednym czynnikiem decyzyjnym – wartością składki. Porównuj oferty kilku Towarzystw aby znaleźć najtańsze OC w Mińsku Mazowieckim!

Mińsk Mazowiecki - ubezpieczenie samochodu

Aby zabezpieczyć się finansowo przed większością nieprzyjemnych zdarzeń jakie mogą nas spotkać podczas poruszania się po polskich drogach, warto wykupić ubezpieczenie samochodu. To gwarancja właściwej ochrony i stabilności finansowej.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Kierowcy jednośladów, podobnie jak właściciele samochodów powinni mieć świadomość, że wykupienie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych jest ich obowiązkiem. OC dla motocykla jest znacznie tańsze niż samochodowe.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego w Mińsku Mazowieckim. Polisa chroni sprawców wypadków przed wypłatą odszkodowań poszkodowanemu gdyż odpowiedzialność przejmuje Towarzystwo.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance to ubezpieczenie, które w podstawowym zakresie dołączane jest pakiecie z ubezpieczeniem OC i ubezpieczeniem AC. Gwarantuje nam pomoc na przykład gdy w wyniku awarii konieczne jest holowanie pojazdu.

Ubezpieczenie firmy

Jako właściciel działalności gospodarczej powinieneś zatroszczyć się o swoje przedsiębiorstwo. Wypadki niestety się zdarzają. Ubezpieczenie firmy uchroni Cię przed dodatkowymi stratami finansowymi jak również zabezpieczy przed bankructwem.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne można podzielić na ubezpieczenia obowiązkowe (do którego zalicza się wyłącznie polisa OC) oraz ubezpieczenie dobrowolne (w tym na przykład ubezpieczenia typu casco, następstw nieszczęśliwych wypadków czy Assistance).

Ubezpieczenia nieruchomości

Kupując ubezpieczenie nieruchomości warto uwzględnić nie tylko mury, ale również wszelkie ruchomości. Pamiętaj, że na skutek pewnych zdarzeń np. pożaru w jednej chwili możesz stracić wszystko. Polisa zapewni Ci rekompensatę ewentualnych strat.

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkanie to miejsce w którym większość przechowuje dorobek swojego życia. Nikt z nas nie chciałby żeby coś zachwiało naszymi finansami jednak wypadki się niestety zdarzają. Ubezpieczenie mieszkania zagwarantuje Ci finansową ochronę przed zdarzeniami losowymi.

Ubezpieczenie turystyczne

Każdy turysta wybierający się na wakacje za granicę powinien zakupić ubezpieczenie turystyczne. Polisę należy dostosować indywidualnie do charakteru i celu podróży jak i potrzeb osoby. Warto skorzystać z pomocy multiagenta, który pomoże Ci dostosować ofertę do oczekiwań.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka samochodowa powinna posiadać ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które należy wykupić już w dniu rejestracji przyczepki. Posiadanie ważnego OC to obowiązek każdego posiadacza mimo iż większość szkód pokrywana jest z OC samochodu z którym jest związana.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości