Tanie OC - Mława

Jeśli szukasz najtańszego OC w Mławie, porównuj oferty kilku ubezpieczycieli. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest uregulowane prawnie przez ustawę i w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym jest takie samo. Nie warto przepłacać.

Mława - ubezpieczenie samochodu

Oprócz wszelkich kosztów związanych z utrzymaniem pojazdu, każdy kierowca ma jeszcze jeden typ wydatków a konkretniej ubezpieczenia samochodu. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, ale warto rozważyć zakup również tych dobrowolnych.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy posiadacz jednośladu powinien pamiętać o obowiązkowym dla pojazdów mechanicznych ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. OC dla motocykla jest znacznie tańsze niż samochodowe, jednak można jeszcze bardziej zaoszczędzić, porównując oferty.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to ubezpieczenie komunikacyjne, które warto wykupić. Polisa NNW chroni zarówno kierowcę jak i pasażerów gwarantując im przede wszystkim zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance jest nieocenione gdy będąc z dala od domu w środku nocy mamy awarię i nikt ze znajomych nie może nam pomóc w holowaniu. Często Assistance jest dodawane w pakiecie z ubezpieczeniem OC lub ubezpieczeniem typu casco.

Ubezpieczenie firmy

Każda firma powinna posiadać zabezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych. Uchroni to przedsiębiorstwo przed sporymi stratami finansowymi jeśli nie bankructwem. Jako właściciel firmy, zadbaj o jej właściwą ochronę.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych oprócz obowiązkowego OC, znajduje się również ubezpieczenie typu casco. W przeciwieństwie do OC, nie jest obowiązkowe i chroni wyłącznie nasze interesy (podczas gdy OC chroni interesy innych uczestników ruchu).

Ubezpieczenia nieruchomości

Nieruchomości są narażone na wiele różnych zagrożeń. Nie sposób się przed nimi całkowicie zabezpieczyć ale wykupując ubezpieczenie nieruchomości masz pewność, że w razie wystąpienia zdarzenia losowego, otrzymasz stosowną rekompensatę za straty.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania to odpowiednie zabezpieczenia na wypadek zdarzeń losowych mogących zachwiać Twoje finanse. Wystarczy pęknięta rura aby woda zniszczyła Twoje mieszkanie. Zabezpiecz się finansowo na wszelki wypadek.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierając się w podróż służbową za granicę koniecznie wykup ubezpieczenie turystyczne dostosowane do charakteru Twojego wyjazdu. O chorobę nie trudno, a koszty leczenia za granicą są wysokie. Polisa pokryje zarówno koszty leczenia jak i pobytu w szpitalu.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka samochodowa zarejestrowana na terenie Polski musi posiadać ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Są to niewielkie kwoty i w większości przypadków, szkody zostaną pokryte z OC samochodu, z którym jest powiązana.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości