Tanie OC - Mrągowo

Kupując ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych warto wziąć tylko pod uwagę jeden czynnik decyzyjny: wartość składki. Zaoszczędź, porównując oferty wielu różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych i wybierz najtańsze OC.

Mrągowo - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu zapewni Ci właściwą ochronę Twojego pojazdu. Oprócz podstawowych ubezpieczeń, możesz również wykupić różne dodatki jak np. ubezpieczenie szyb. Nigdy nie wiadomo czy podczas podróży kamyk, który odpryśnie nie uszkodzi Ci poważnie szyby.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykliści powinni pamiętać, że ich również dotyczy obowiązek posiadania ważnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Na szczęście OC dla motocykli jest znacznie tańsze niż dla samochodów.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie typu autocasco to ubezpieczenie dobrowolne, które ma za zadanie zrekompensować koszty naprawy Twojego samochodu w przypadku jego uszkodzenia częściowego lub całkowitego. Warto w trosce o własne interesy, wykupić AC.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance jest ubezpieczeniem dobrowolnym, którego posiadanie może okazać się nieocenione na przykład w sytuacji gdy auto ulegnie awarii. Assistance zagwarantuje Ci przede wszystkim pomoc przy holowaniu pojazdu czy zapewnieniu auta zastępczego.

Ubezpieczenie firmy

Każdy przedsiębiorca wie jak zdarzenia losowe mogą być dotkliwe w funkcjonowaniu firmy. W związku z tym aby w razie np. pożaru być zabezpieczonym finansowo warto wykupić ubezpieczenie firmy. Zagwarantuje Ci ono, że Twoja firma w wyniku strat nie zbankrutuje.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wśród wielu różnych ubezpieczeń komunikacyjnych wyróżniamy jeden podstawowy podział na ubezpieczenia obowiązkowe (wyłącznie OC) jak i ubezpieczenia dobrowolne. Do tego drugiego typu zaliczają się m.in. AC, NNW, Assistance czy ubezpieczenie szyb.

Ubezpieczenia nieruchomości

Jeśli posiadasz nieruchomość w Mrągowie koniecznie pomyśl o zakupie ubezpieczenia nieruchomości. Pomoże Ci ono uzyskać rekompensatę szkód wyrządzonych przez zdarzenia losowe jak na przykład pożar czy powódź. To najlepsza ochrona Twoich finansów.

Ubezpieczenia mieszkania

Aby mieć pewność, że Twoje mieszkanie będzie Ci służyć jeszcze przez długie lata, pomyśl o jego właściwej ochronie. Ubezpieczenie mieszkania zagwarantuje Ci zwrot kosztów szkód, wynikających z wystąpienia zdarzenia losowego jak chociażby zalanie.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając na upragniony urlop za granicę chcemy się cieszyć spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Zapewni nam to odpowiednio dobrane ubezpieczenie turystyczne, które zapewni nam m.in. pokrycie kosztów leczenia w razie choroby bądź wypadku.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka samochodowa jest przydatna gdy często musimy przetransportować przedmioty o większych gabarytach. Warto jednak pamiętać, że wraz z zakupem i zarejestrowaniem przyczepki musimy dopełnić jeszcze jednej formalności – wykupić ubezpieczenie OC dla przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości