Tanie OC - Myślenice

Jako właściciel pojazdu mechanicznego masz prawny obowiązek zakupu ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Jego parametry w każdym Towarzystwie są takie same, różnica leży w cenie. Porównuj oferty i wybierz najtańsze OC w Myślenicach.

Myślenice - ubezpieczenie samochodu

Każdy samochód powinien posiadać ubezpieczenie OC. Kierowca w trosce o swoje finanse powinien się również zabezpieczyć wykupując ubezpieczenie dobrowolne typu casco. Zapewni ono zwrot kosztów naprawy za uszkodzenia samochodu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Właściciele jednośladu muszą wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Rynek ubezpieczeniowy oferuje im jednak znacznie więcej. Jednym z dobrowolnych ubezpieczeń dla motocykli jest ubezpieczenie typu casco. Jest jednak znacznie droższe niż OC.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oferuje usługi związane na przykład ze zwrotem kosztów leczenia czy rehabilitacji, którego potrzebowały osoby poszkodowane w wypadku. NNW to ochrona zarówno kierowcy jak i pasażerów.

Ubezpieczenie Assistance

Jednym z ubezpieczeń, które jest często oferowane z AC lub OC aby uatrakcyjnić ofertę jest ubezpieczenie Assistance. To fachowa pomoc medyczna i techniczna. Assistance zagwarantuje Ci przede wszystkim pomoc przy holowaniu pojazdu.

Ubezpieczenie firmy

Jednym z obecnych na rynku ubezpieczeń, które powinny zainteresować każdego właściciela firmy jest ubezpieczenie osób kluczowych w firmie, czyli tzw. key persons insurance, które obejmuje najczęściej członków zarządu, specjalistów i menedżerów.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Spośród wielu dostępnych na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, najpopularniejszym jest ubezpieczenie OC o charakterze obligatoryjnym. Wśród dobrowolnych ubezpieczeniowych komunikacyjnych najbardziej znane to AC, NNW i Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości ma za zadanie ochronić należący do nas dom czy mieszkanie. Zabezpiecza nieruchomości jak również znajdujące się w nich przedmioty przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub utratą na skutek zdarzeń losowych.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczając mieszkanie należy uwzględnić wszelkie rzeczywiste zagrożenia mogące zakłócić nasz spokój. W wyborze odpowiedniego ubezpieczenia pomoże Ci multiagent, które wie na jakie aspekty zwrócić uwagę aby zapewnić Ci kompleksową ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne

Jadąc za granicę, pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym. To rzeczywista ochrona w chwili gdy ulegniesz wypadkowi bądź zachorujesz. Wówczas wszelkie koszty leczenia i pobytu w szpitalu pokryje ubezpieczyciel. Nie są to małe kwoty i warto się przed tym zabezpieczyć.

Ubezpieczenie przyczepki

Ubezpieczając przyczepkę samochodową, trzeba uwzględnić takie parametry jak masa czy maksymalna jej ładowność. Kolejnym ważnym czynnikiem jest sam właściciel (jego przebieg, region, itp.). Pamiętaj, że ubezpieczenie z zakresu OC jest obowiązkowe.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości