Tanie OC - Mysłowice

Ubezpieczenie z zakresu odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych jest obowiązkowe dla każdego właściciela samochodu. Jedynym czynnikiem decydującym o wyborze jest cena dlatego porównuj oferty i wybierz najtańsze OC!

Mysłowice - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia samochodu to jeden z najpopularniejszych typów ubezpieczeń wśród ubezpieczeń majątkowych. To odpowiednia ochrona dla Twojego pojazdu. W zależności od potrzeb klienta, rynek ubezpieczeń oferuje szeroki wachlarz różnych ubezpieczeń dla samochodu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykliści powinni wiedzieć, że na nich również nałożony jest obowiązek posiadanie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Nie jest to jedyne ubezpieczenie dla jednośladów. Warto rozważyć również zakup ubezpieczenia typu casco.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

W ramach ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków oferowane są takie usługi jak zwrot kosztów leczenia czy też kosztów sprzętu potrzebnego do rehabilitacji. Ubezpieczenia NNW chroni zarówno kierowcę jak i pasażerów.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance to ubezpieczenie dobrowolne, które jest często w podstawowym zakresie dodawane w pakiecie do ubezpieczeń OC lub AC. Jest przydatne, zwłaszcza gdy będąc w podróży nasze auto ulegnie awarii bądź konieczne będzie holowanie.

Ubezpieczenie firmy

Jako właściciel firmy powinieneś zatroszczyć się o dobro swoje i swoich pracowników wykupując ubezpieczenie firmy. To odpowiednia ochrona na wypadek wszelkich zdarzeń losowych mogących narazić firmę na straty czy nawet bankructwo.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to wciąż jedne z najpopularniejszych ubezpieczeń wśród Polaków. Każdy poruszający się po drogach ma nałożony obowiązek posiadania ważnego OC dla pojazdu mechanicznego. Pozostałe ubezpieczenia są dobrowolne i ich zakup jest decyzją właściciela.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczając nieruchomość należy wziąć pod uwagę szereg różnych czynników i określić wiele parametrów. Osoba nie zajmująca się tym na co dzień może mieć z tym problem, dlatego warto skorzystać z pomocy multiagenta, który znajdzie Ci najkorzystniejszą ofertę.

Ubezpieczenia mieszkania

Wykupując ubezpieczenie mieszkania warto dokonać oceny ryzyka, aby wiedzieć od jakich czynników należy mieszkanie ubezpieczyć. Zdarzenia losowe przytrafiają się niespodziewanie a mogą porządnie zachwiać naszą stabilność finansową. Warto pamiętać o ochronie.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę? Nie zapomnij o ubezpieczeniu turystycznym, które zapewni Ci przede wszystkim pokrycie kosztów leczenia i pobytu w szpitalu gdy zachorujesz bądź ulegniesz wypadkowi.

Ubezpieczenie przyczepki

Kupując przyczepkę samochodową powinieneś pamiętać, że w dniu rejestracji musisz również wykupić ubezpieczenie OC dla przyczepki. To obowiązek, jednak większość szkód zazwyczaj jest wypłacana z OC samochodu, do którego jest przypisana.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości