Tanie OC - Myszków

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym dla każdego pojazdu poruszającego się po polskich drogach. Warto porównywać oferty różnych Towarzystw aby zyskać najtańsze ubezpieczenie w Myszkowie.

Myszków - ubezpieczenie samochodu

Każdy kierowca wie jak ważne jest wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia dla swojego samochodu . Oprócz obowiązkowego OC, warto rozważyć również zakup ubezpieczeń dobrowolnych jak np. AC czy Assistance.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Właściciel jednośladu powinien do kosztów związanych z utrzymaniem pojazdu, dodać również wartość składki za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Posiadanie ważnego ubezpieczenia OC to obowiązek dla każdego motocyklisty.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Zgodnie z ustawą każdy pojazd mechaniczny musi posiadać komunikacyjne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wykupienie OC jest obowiązkiem każdego kierowcy a jego brak skutkuje wysokimi karami finansowymi.

Ubezpieczenie Assistance

Najczęściej dodawanym w pakiecie ubezpieczeniem do ubezpieczeń OC lub AC jest ubezpieczenie Assistance. Zapewnia ono pomoc techniczną i medyczną w razie nieprzyjemnych zdarzeń na drodze. Oferuje m.in. usługę holowania.

Ubezpieczenie firmy

Właściciel małego bądź średniego przedsiębiorstwa powinien zadbać o własną ochronę wykupując ubezpieczenie firmy. Dobierając odpowiedni zakres ubezpieczenia, uchroni się on przed wszelkimi realnymi zagrożeniami jakie mogą zagrozić jego firmie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Do ubezpieczeń komunikacyjnych zalicza się przede wszystkim obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia dobrowolne. Do tych drugich zaliczamy ubezpieczenie AC, NNW czy dodatki jak ubezpieczenie szyb.

Ubezpieczenia nieruchomości

Nieruchomości to zaraz po samochodach, najbardziej chronione mienie majątkowe. Coraz częściej Polacy zdają sobie sprawę że pewne zdarzenia losowe jak pożar, mogą zniszczyć cały ich dorobek. Ubezpieczenie nieruchomości uchroni Cię przed ich skutkami.

Ubezpieczenia mieszkania

Zadbaj o właściwą ochronę swojego mieszkania. Wypadki losowe się zdarzają. Nieszczelne rury mogą sprawić, że w ciągu chwil woda zaleje całe twoje mieszkanie. Polisa mieszkaniowa Cię przed tym nie uchroni ale zrekompensuje Ci koszty szkód.

Ubezpieczenie turystyczne

Podczas pobytu za granicą (niezależnie od charakteru wyjazdu) warto posiadać ubezpieczenie turystyczne. Dzięki niemu masz pewność, że w razie wypadku otrzymasz stosowną pomoc a Ubezpieczyciel pokryje wszelkie koszty leczenia czy pobytu w szpitalu.

Ubezpieczenie przyczepki

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przyczepki samochodowej warto kupić, mimo iż sytuacji w których może się ono przydać jest niewiele. Większość szkód pokrywana jest z OC samochodu, z którym przyczepka jest powiązana.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości