Tanie OC - Nakło nad Notecią

Ubezpieczenie OC, czyli odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym dla każdego właściciela pojazdu mechanicznego. Nie warto przepłacać gdyż każde towarzystwo oferuje ten sam produkt. Porównuj oferty i wykup najtańsze OC!

Nakło nad Notecią - ubezpieczenie samochodu

Wybierając się w podróż po polskich drogach mamy nadzieję, że w razie gdy spowodujemy wypadek bądź sami staniemy się poszkodowanymi, nie będziemy mieli dodatkowych wydatków finansowych. To właśnie gwarantują nam ubezpieczenia samochodu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy kierowca jednośladu powinien do kosztów utrzymania pojazdu doliczyć także wartość składki za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jest ono obowiązkowe dla każdego motocyklisty. Brak OC skutkuje wysokimi karami finansowymi.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to ubezpieczenie mające na celu ochronę zdrowia Twojego i Twoich pasażerów w chwili gdy ulegniecie wypadkowi. W zależności od potrzeb i możliwości możesz kupić NNW z sumą ubezpieczenia 10 000 zł, a nawet 250 000 zł.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance gwarantuje pomoc techniczną, ale także medyczną lub prawną, na którą mogą liczyć kierowca i pasażerowie ubezpieczonego auta. W razie potrzeby możesz także otrzymać pomoc tłumacza, zakwaterowanie w hotelu lub holowanie auta do warsztatu.

Ubezpieczenie firmy

Decydując się na zakup ubezpieczenia firmy, właściciel powinien uwzględnić wszystkie niebezpieczeństwa, które mogą doprowadzić do strat i przestojów w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Dzięki temu zyska on kompleksową ochroną.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Rynek ubezpieczeniowy oferuje wiele różnych ubezpieczeń komunikacyjnych. Wśród nich najpopularniejsze jest obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wraz z OC, często Towarzystwa proponują w pakiecie autocasco (AC).

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości to gwarancja, że w razie pożaru czy innego zdarzenia nie pozostaniesz bez dachu nad głową. Zapewnia finansową ochronę umożliwiającą odbudowanie domu czy też opłacenie hotelu na czas remontu.

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkanie to dla wielu z nas miejsce w którym spędzamy dużo czasu. Nikt z nas nie chciałby aby zostało ono zniszczone przez chociażby sąsiada z góry który zapomniał zakręcić wodę i wszystko zalał. Uchroni nas przed tym ubezpieczenie mieszkania.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierając się w zagraniczną podróż pomyśl o właściwej ochronie. Odpowiedni plan awaryjny zagwarantuje Ci, że nie będziesz musiał na własną rękę pokrywać kosztów leczenia w razie wypadku bądź choroby. Jest nim ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie przyczepki

Kupiłeś przyczepkę? Pamiętaj, że w tym samym dniu co rejestracja musisz wykupić obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wysokość składki OC zależy głównie od masy i maksymalnej ładowności.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości