Tanie OC - Namysłów

Ubezpieczenia komunikacyjne OC mogą być wybierane na podstawie składki, a to dlatego, że ich parametry są ustalone odgórnie przez ustawę ubezpieczeniową. Szukanie taniego OC da nam najlepszą ofertę, a możemy je znaleźć za pomocą naszego agenta ubezpieczeniowego.

Namysłów - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie dla samochodu może nam zagwarantować różne rodzaje ochrony. Możemy zdecydować się na pełen pakiet z wszystkich możliwych opcji, lub też wybrać te które nas będą interesowały. Nie możemy jednak zrezygnować z OC.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykl może zostać ubezpieczony na wiele sposobów. Od OC poprzez AC czy NNW, aż do Assistance. Każde z nich może na dać inny rodzaj ochrony podczas korzystania z naszego motocykla.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Szukając tych ubezpieczeń opierać się będziemy na parametrach ubezpieczanego pojazdu. Konieczne będą też niektóre informacje na temat jego właściciela, gdyż one też są używane do wyznaczania składek dla tych ubezpieczeń.

Ubezpieczenie Assistance

Każdemu pojazdowi może przydarzyć się awaria. W razie jej wystąpienia pomóc nam będzie mogło ubezpieczenie Assistance, jeśli oczywiście wcześniej je wykupimy. Musimy też zwrócić na zasięg jego obowiązywania.

Ubezpieczenie firmy

Każda firma może potrzebować innego ubezpieczenia. Wynikać to może z różnych czynników. Choćby nawet z rodzaju świadczonych usług. Dlatego też warto skonsultować się z agentem ubezpieczeniowym, który pomorze Ci wybrać odpowiednią ofertę.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to zbiór ubezpieczeń które chronią nasz pojazd, ale i też nas podczas jazdy nim. Razem zapewnią nam pomoc w każdej sytuacji na drodze. Musimy je jednak wcześniej odpowiednio wybrać.

Ubezpieczenia nieruchomości

Każda nieruchomość jaką chcemy ubezpieczyć może być zagrożona w inny sposób. Dlatego przy wyborze tego ubezpieczenia należy przeanalizować zagrożenia jakie istnieją dla ubezpieczanego przez nas miejsca.

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkając nad rzeką jesteśmy bardziej podatni na zalanie, a więc i nasza polisa mieszkaniowa powinna to przewidywać. Podobnie jest też z innymi lokalizacjami, które mogą nieść ze sobą dodatkowe zagrożenia, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze ubezpieczenia mieszkania.

Ubezpieczenie turystyczne

Turystyka jest ostatnimi czasy bardzo popularna, dlatego też coraz ważniejsze staje się, aby zabezpieczyć się podczas tego typu wyjazdów. Dlatego też sięgamy po ubezpieczenia turystyczne. Musimy jednak dopasować je do naszego wyjazdu, aby zapewniło nam bezpieczeństwo.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka musi posiadać ubezpieczenie OC. Jeśli więc kupujemy nową, będziemy musieli ją nie tylko zarejestrować, ale i ubezpieczyć. I to w ten sam dzień. Oszczędzi nam to przykrych sytuacji przy potencjalnej kontroli.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości