Tanie OC - Nisko

Ubezpieczenia OC wymagać od nas będą sporych nakładów czasu, jeśli chcemy samodzielnie odnaleźć tanie OC. Wymagać to będzie bowiem przeliczenia i porównania jak największej ilości ofert różnych ubezpieczeń OC.

Nisko - ubezpieczenie samochodu

Każdy samochód jaki kupimy będziemy musieli zarejestrować oraz ubezpieczyć. Jeśli jednak poprzedni właściciel posiadał aktualne ubezpieczenie OC, to zostanie nam ono przepisane. Możemy z niego korzystać do końca jego okresu obowiązywania.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykliści muszą kupić ubezpieczenie OC dla swoich maszyn jeśli chcą ominąć kar związanych z brakiem takiej polisy. Kara ta będzie tym większa im dłużej nie posiadamy aktualnego ubezpieczenia OC.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Zarówno AC jak i NNW są ubezpieczeniami nieobowiązkowymi .Nie znaczy to jednak, że nam się nie przydadzą. Mogą one albo chronić nasze auto w bardziej przekonujący sposób, albo nas samych w razie nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenia Assistance mogą oferować różne zasięgi czy to holowania czy też obowiązywania. Dlatego ważne jest aby dobrze wybrać odpowiednią ofertę ubezpieczenia dla naszych indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenie firmy

Aby wykupić dobre ubezpieczenie dla firmy konieczne będzie dokładne przemyślenie tego, co tak naprawdę oczekujemy od tej polisy. W ten sposób będzie nam łatwiej szukać. Możemy też poradzić się eksperta w tej dziedzinie w razie wątpliwości.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Komunikacyjne ubezpieczenia mogą mieć wiele różnych ubezpieczeń, gdzie każde będzie nam oferowało innego rodzaju ochronę. Ważne jest więc wybranie tych ubezpieczeń, które zapewnią nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Ubezpieczenia nieruchomości

Nieruchomości mogą być zagrożone różnymi zdarzeniami, często będą one wynikać czy to z samego budynku, czy jego lokalizacji, a nawet jego roli. Dlatego należy odpowiednio dobrać ubezpieczenie, na podstawie tych czynników, ale nie tylko!

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkaniowe ubezpieczenia mogą mieć różne parametry. A więc będą one zapewniały różną ochronę. Dlatego ważne jest, aby parametry te zostały dopasowane do naszego mieszkania, ale i naszych wymagań.

Ubezpieczenie turystyczne

Turystyka jest bardzo popularna. Jednak organizując wyjazdy należy zdawać sobie sprawę, że niosą one ze sobą pewne zagrożenia, które warto jest objąć ubezpieczeniem. W ten sposób zaoszczędzimy sobie zbędnych rozczarowań.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepki podobnie jak i samochody czy motory wymagają rejestracji oraz ubezpieczenia. Tutaj jednak składka wyliczana będzie głównie na podstawie masy oraz maksymalnego udźwigu danej przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości