Tanie OC - Nowa Sól

Ubezpieczenia OC możemy szukać w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Jednak każde z nich zaoferuje nam inną składkę. Dlatego też warto porównać jak najwięcej takich ofert, aby odnaleźć tanie OC dla siebie.

Nowa Sól - ubezpieczenie samochodu

Samochodowe ubezpieczenia wyliczane są głównie na podstawie parametrów danego pojazdu. Jednak poza tymi parametrami ważne mogą być też niektóre informacje na temat jego właściciela.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykle mogą posiadać wiele różnych ubezpieczeń. Każde z nich może nam zapewnić inną ochronę. Jednak to my musimy wybrać ofertę, która spełni nasze wymagania zarówno co do bezpieczeństwa jak i kosztów.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie OC komunikacyjne jest ubezpieczeniem obowiązkowym, w przeciwieństwie do AC i NNW. Na ogół jednak ubezpieczenia te znajdziemy w pakietach, które zawierać będą je wszystkie. Co nie znaczy, że nie możemy wykupywać ich osobno.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance to nie tylko holowanie jak większość osób uważa. Ubezpieczenie to może nam zapewniać również wynajem auta na czas naprawy czy pokrycie kosztów sprowadzenia odpowiednich części, ale nie tylko.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie firmy może zawierać różnego rodzaju zabezpieczenia. Dlatego powinniśmy dobrze się zastanowić nad szukaną ochronę. Możemy też wesprzeć się pomocą specjalisty w tej dziedzinie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne może odwoływać się do wielu aspektów związanych z danym pojazdem. Może ono na przykład chronić nas w razie awarii danego pojazdy, czy też pokrywać koszty następstw nieszczęśliwego wypadku. Opcji jest kilka.

Ubezpieczenia nieruchomości

Każda nieruchomość jest inna. Dlatego też inna będzie potrzebna dla niej ochrona. Chcąc więc ubezpieczyć dany budynek musimy wziąć pod uwagę jak najwięcej informacji związanych z daną nieruchomością oraz potencjalnymi zagrożeniami.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenia oferowane dla mieszkań charakteryzują się głównie dwoma parametrami. Są to zakres i suma ubezpieczenia. Zakres mówi nam kiedy należeć nam się będzie odszkodowanie, natomiast suma ubezpieczenia, jest to kwota od której obliczane będzie odszkodowanie.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne aby mogło zapewnić nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa, musi zostać zawarte na podstawie danych naszego wyjazdu. Musi ono przecież dbać o nas w miejscu w które pojedziemy oraz podczas wszystkich naszych aktywności.

Ubezpieczenie przyczepki

Różne przyczepki będą się wiązały z różnymi cenami za ich ubezpieczenia. Wynika to oczywiście z ich różnych parametrów. Brana pod uwagę będzie głównie masa oraz maksymalny udźwig.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości