Tanie OC - Nowogard

Jeśli szukasz taniego OC ale nie masz czasu na samodzielne wyliczanie składek w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym, możesz skorzystać z pomocy naszego agenta ubezpieczeniowego. Obliczy on dla Ciebie wszystkie składki na rynku oraz zaproponuje najniższe.

Nowogard - ubezpieczenie samochodu

Polisy dla samochodów mogą dotyczyć wielu różnych zagrożeń. Dobrze jest więc wiedzieć jakie zagrożenia chcemy zniwelować. Pozwoli nam to znacznie łatwiej wybrać ubezpieczenie samochodu, które zapewni nam bezpieczeństwo.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenia dla motocyklistów mogą obejmować wiele zagrożeń. Jednak tylko jedno z nich jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Dlatego też jeśli nie chcemy dodatkowej ochrony, to możemy z nich zrezygnować. Musimy jednak posiadać OC komunikacyjne.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Wybierając ubezpieczenie dla swojego pojazdu zetkniemy się z tymi trzema ubezpieczeniami. OC komunikacyjne jest obowiązkowe, natomiast AC / NNW są dobrowolnymi ubezpieczeniami. Oferują nam one jednak dodatkową ochronę.

Ubezpieczenie Assistance

Każde ubezpieczenie Assistance może nam zapewnić holowanie na wypadek awarii naszego pojazdu. Jednak nie każde zapewni nam odpowiedni zasięg owego holowania, a niektóre mogą nawet mieć ograniczenia co do oferowania pomocy.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenia dla firmy są bardzo ważne dla każdej z firmy. Dlatego też należy dobrze przemyśleć zakres jego obowiązywania. Możemy poradzić się specjalisty w tym zakresie, aby ułatwić sobie to zadanie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia tego typu są bardzo często wykupywanymi polisami. Wynika to jednak głównie z tego, że OC komunikacyjne jest obowiązkowe. Mimo to jednak dobrze jest skorzystać z pomocy agenta, który znajdzie nam tanią ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego.

Ubezpieczenia nieruchomości

Różne nieruchomości wymagać od nas będą różnego rodzaju zabezpieczeń i ochrony. Dlatego też ubezpieczenie nieruchomości powinniśmy zawierać na podstawie informacji związanych z tą właśnie nieruchomością.

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkaniowe polisy mogą mieć różne zakresy i sumy ubezpieczeniowe. Ale to właśnie od tych dwóch czynników zależeć będzie czy dana polisa zapewni nam odpowiednią ochronę czy też nie.

Ubezpieczenie turystyczne

Podczas wybierania ubezpieczenia turystycznego musimy pamiętać, żeby wybór ten oprzeć zarówno o to gdzie jedziemy, ale też co planujemy tam robić. Polisa ta musi to uwzględniać jeśli ma nam zapewnić bezpieczeństwo.

Ubezpieczenie przyczepki

Różne przyczepki dostaną różne składki do zapłacenia za swoje ubezpieczenia. Cena ta różnić będzie się również w zależności od wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Mimo to jednak musimy ubezpieczenie to posiadać.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości