Tanie OC - Nowy Sącz

Ubezpieczenia OC możemy wykupić w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Ponadto ubezpieczenia te wszędzie będą takie same. Dlatego też możemy bez problemu porównywać je patrząc jedynie na cenę. Jeśli więc znajdziemy tanie OC komunikacyjne, możemy być pewni jego atrakcyjności.

Nowy Sącz - ubezpieczenie samochodu

W Nowym Sączu nie znajdziemy palcówek z każdego Towarzystwa Ubezpieczeniowego, jeśli więc chcemy odnaleźć najatrakcyjniejsze ubezpieczenie dla samochodu, to będziemy musieli skorzystać z Internetu. Możemy też skorzystać z pomocy agenta, który znajdzie dla nas oferty z każdego TU.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy motocyklista musi ubezpieczyć swoją maszynę. Wymagane jest jednak jedynie ubezpieczenie OC, ale w przypadku motorów bardzo przydatnym może się okazać również NNW. Poza tymi dwoma są jeszcze inne, które mogą nam pomóc.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każde z tych ubezpieczeń może zostać wykupione zarówna dla motocykla jak i samochodu, ale też innych pojazdów mechanicznych. Mają one nam zapewnić bezpieczeństwa, ale rodzaj ochrony zależny będzie już od samego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance jest ubezpieczeniem komunikacyjnym, którego zawarcie nie jest obowiązkowe. Zapewni nam ono jednak pomoc w przypadku większości awarii. Musimy jednak dobrać odpowiedni jego zakres, czy też zasięg oferowanego holowania.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie dla firmy może pomóc nam zabezpieczyć majątek, ale też chronić wszystkie decyzje jakie podejmujemy w trakcie zarządzania swoim przedsiębiorstwem. Musimy je więc dobrać do naszych indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Komunikacyjne ubezpieczenie to nie jest tylko OC. Są jeszcze inne ubezpieczenia z tej kategorii, które najczęściej okazują się bardziej przydatne. Dlatego też warto zastanowić się nad ich wykupieniem.

Ubezpieczenia nieruchomości

Możemy ubezpieczać różne nieruchomości, chociaż parametry owego ubezpieczenia, powinny być uzależnione właśnie od danej nieruchomości. Ubezpieczenie to może obejmować też różne zdarzenia, które musimy określić przy jego wyborze.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania opiera się na dwóch podstawowych parametrach. Pierwszym z nich jest zakres, który określa kiedy dostaniemy odszkodowanie. Drugim natomiast jest suma ubezpieczenia, która określa wysokość odszkodowania i jest największym jakie możemy otrzymać.

Ubezpieczenie turystyczne

Turystyczne polisy należy dobierać do każdego wyjazdu osobno. A to dlatego, że każdy wyjazd jest nieco inny, a więc i inne będą zagrożenia. Pamiętajmy jednak, że poza miejscem wyjazdu należy również wziąć pod uwagę to co planujemy tam robić.

Ubezpieczenie przyczepki

Zakup przyczepki będzie wiązał się nie tylko z koniecznością zapłacenia za nią, ale też kosztami rejestracji i ubezpieczenia OC. Bez tych czynności nie będziesz mógł wyjechać ową przyczepką na drogę.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości