Tanie OC - Nowy Tomyśl

Ubezpieczenie OC jest bardzo powszechnym ubezpieczeniem. Jednak, żeby znaleźć tanie OC będziemy musieli poświęcić nieco swojego czasu. A to dlatego, że wymaga to zarówno wyliczenia jak i porównania wielu składek. Chyba, że skorzystasz z agenta, który zrobi to za Ciebie.

Nowy Tomyśl - ubezpieczenie samochodu

Samochód ma nam jak najlepiej służyć, jednak czasem może on ulec awarii, czy też nawet stłuczce. Dlatego przydatne są ubezpieczenia samochodu, które pomogą nam poradzić sobie w tego typu sytuacjach.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Podobnie jak w przypadku samochodu, ubezpieczenie OC motocykla jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Są natomiast jeszcze inne ubezpieczenia motoru, które nie są obowiązkowe, ale za to oferują nam bardzo przydatne rodzaje ochrony.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każde z tych ubezpieczeń może zagwarantować nam pomoc w innej sytuacji na drodze. Dlatego też, dobrze jest wiedzieć jakiej ochrony możemy spodziewać się po każdym z nich, aby móc łatwo dobrać odpowiednie dla siebie ubezpieczenie.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance jest rozszerzeniem dla ubezpieczenia komunikacyjnego, które oferuje pomoc przy różnych rodzajach awarii naszego pojazdu. Zanim jednak je zawrzemy, zwróćmy uwagę kiedy będzie ono obowiązywało, gdyż może to się różnić.

Ubezpieczenie firmy

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój majątek czy też swojej firmy, będziesz potrzebował odpowiedniego ubezpieczenia. Ubezpieczenie to może obejmować wiele aspektów, dlatego dobrym pomysłem jest poradzenie się eksperta w tej dziedzinie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych, najbardziej popularnym jest ubezpieczenie OC. Powodem tego jest jednak to, że jest ono obowiązkowe. Jednak do OC możemy dokupić różne dodatkowe ubezpieczenia, które dadzą nam lepszą ochronę.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie dla nieruchomości może zawierać zabezpieczenie przed wieloma różnymi zdarzeniami. Możemy je dobrać w zależności od naszych wymagań co do bezpieczeństwa, lub też potencjalnych zagrożeń dla danej nieruchomości.

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkaniowe polisy mają zapewnić naszemu mieszkaniu bezpieczeństwo. Żeby jednak mogły to robić, muszą one zostać w odpowiedni sposób dopasowane. Ubezpieczenie mieszkania musi bowiem mieć określony zarówno zakres, jak i sumę ubezpieczenia.

Ubezpieczenie turystyczne

Planując wyjazd turystyczny powinniśmy zastanowić się nad naszym bezpieczeństwem w jego trakcie. Pomóc nam w tym może odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zadba o nas w razie różnego rodzaju wypadków.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepki wymagają ubezpieczenia OC tak jak i nasze samochody. Dlatego po zakupie jednej z nich konieczne będzie jej zarejestrowanie oraz wybór odpowiednie dla niej ubezpieczenia OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości