Tanie OC - Oława

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Szukając tego ubezpieczenia zależny nam jednak jedynie na jak najniższej składce. Aby takie znaleźć, wystarczy przeliczyć składki we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

Oława - ubezpieczenie samochodu

Samochodowe ubezpieczenia mogą dotyczyć różnego ochrony. Może to być dla przykładu: ochrona przed uszkodzeniem naszego pojazdu w wypadku itp., a może to być ochrona osób które to mu poszkodujemy kiedy spowodujemy wypadek.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Szukając ubezpieczenia dla motocyklu możemy zdać się na znane metody poszukiwania ubezpieczenia dla samochodu. Są to bowiem niemalże takie same ubezpieczenia. Różnić się będą głównie ubezpieczanym pojazdem, a więc i pewnie składką.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każde z tych ubezpieczeń może zapewnić nam inny rodzaj ochrony. Skutkuje to tym, że wybierając tylko jedno pozostawiamy lukę w naszej ochronie. Aczkolwiek tym samym możemy wybrać sposób ochrony dla siebie.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenia Assistance należą do kategorii ubezpieczeń dobrowolnych. Zapewniają nam one ochronę naszych pojazdów na wypadek różnego rodzaju awarii. Musimy jednak przyjrzeć się warunkom takiego ubezpieczenia, gdyż mogą one znacznie je ograniczać.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie dla firmy mogą się znacząco różnić w zależności od indywidualnych wymagań danego przedsiębiorstwa. Ponadto przy wyborze tego ubezpieczenia, dobrze jest skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Komunikacyjne ubezpieczenia maja chronić zarówna nas jak i nasze pojazdy. Sposób tej ochrony uzależniony jest już jednak od rodzaju ubezpieczenia. A więc chcąc zapewnić sobie konkretny rodzaj ochrony musimy wiedzieć jakie ubezpieczenie należy wybrać.

Ubezpieczenia nieruchomości

Różne nieruchomości mogą wymagać różnego rodzajów ochrony. Wynikać to może z różnych czynników. Przykładowym może być lokalizacja. Jeśli więc potrzebujesz pomocy z dobraniem dobrego ubezpieczenia, skorzystaj z pomocy agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenia mieszkania

Chcąc ubezpieczyć swoje mieszkania powinniśmy przede wszystkim zastanowić się nad zagrożeniami, które chcemy objąć tą polisą. Jeśli już to wiemy, musimy przeanalizować wartość naszego mieszkania, aby ustalić sumę ubezpieczenia.

Ubezpieczenie turystyczne

Turystyka coraz bardziej rozwija się w ostatnim okresie. Jednak każdy dobry wyjazd turystyczny wymaga równie dobrego ubezpieczenia turystycznego. Zapewni nam ono bezpieczny powrót do domu co jest niezmiernie ważne przy wyjazdach zagranicznych.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka tak jak i pojazd ją ciągnący wymaga aktualnego ubezpieczenia OC. Dodatkowo ubezpieczenie to powinno zostać zawarte w dniu jej rejestracji. Ominie to nam zbędnych nieprzyjemności.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości