Tanie OC - Olecko

Ubezpieczenia OC komunikacyjne są konieczne dla naszych pojazdów jeśli chcemy ominąć niechcianych kar związanych z brakiem owego ubezpieczenia. Kary te są tym większe im dłuższa jest przerwa w ubezpieczeniu.

Olecko - ubezpieczenie samochodu

Wszystkie samochody mogą zostać ubezpieczone i to wiele sposobów. Każdy z tych sposobów będzie nam zapewniał inny rodzaj ochrony. Ważne jest więc, aby wybrać odpowiednie dla nas ubezpieczenie, które zapewni nam oczekiwaną ochronę.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykle na ogół posiadają znacznie niższe pojemności silników niż ich samochodowi rówieśnicy. Dlatego też większość ubezpieczeń dla motocykli będzie znacznie tańsza od tych dla samochodów.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Wybór między tymi ubezpieczeniami może być trudny, ponieważ każde z nich oferuję nam atrakcyjną ochronę. Jednak jeśli określimy jakiej ochrony oczekujemy, będziemy mogli łatwiej określić które ubezpieczenie będzie nam potrzebne.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance to nie tylko holowanie, ubezpieczenie to może nam również zapewnić pokrycie kosztów związanych z wynajęciem samochodu zastępczego na czas naprawy naszego, czy też pokryć koszty sprowadzenia części do naszego auta itp.

Ubezpieczenie firmy

Wiele firm poszukuje ubezpieczeń w różnych celach. Mogą bowiem one chronić nie tylko obiekty w których dana firma funkcjonuje, ale też wszystkie codzienne decyzje podejmowane przy zarządzaniu danym przedsiębiorstwem.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Komunikacyjne ubezpieczenia mogą być dla nas bardzo przydatne podczas każdego dnia. Jednak ich przydatność jest inna w zależności od ubezpieczenia na które patrzymy. Pamiętajmy jednak, że OC komunikacyjne jest obowiązkowe jeśli posiadamy pojazd mechaniczny.

Ubezpieczenia nieruchomości

Chcąc ubezpieczyć nieruchomość powinniśmy przeanalizować jak najwięcej czynników związanych z daną nieruchomością, aby być w stanie wybrać jak najlepsze ubezpieczenie dla tego budynku. Pomóc nam w tym może agent ubezpieczeniowy.

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkaniowe polisy pozwalają nam na wybranie zarówno zakresu objętego ochroną jak i kwoty na którą chcemy się zabezpieczyć. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić wszystkim domownikom ochronę jakiej wymagamy.

Ubezpieczenie turystyczne

Turystyczne polisy różnią się od siebie w znacznym stopniu jeśli są dobrane do różnych wyjazdów. A to dlatego, że dla każdego wyjazdu konieczna będzie nam innego rodzaju ochrona, którą owe ubezpieczenie musi zawierać.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka którą kupimy będzie potrzebowała aktualnego ubezpieczenia OC, jeśli chcemy ją włączyć do ruchu drogowego. Ubezpieczenie to możemy zawrzeć w dowolnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości