Tanie OC - Olkusz

Tanie ubezpieczenie możemy znaleźć w każdym mieście. Jednak nie w każdym mamy możliwość zrobienia tego personalnie w oddziale danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Będziemy więc musieli zrobić to za pośrednictwem Internetu, lub telefonu.

Olkusz - ubezpieczenie samochodu

Przed zawarciem ubezpieczenia samochodowego, dobrze jest zaznajomić się z ofertami na rynku. Powinniśmy jednak wiedzieć jaką ochronę daje nam każde ubezpieczenie dostępne dla naszego samochodu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Jako że ubezpieczenia motocyklowe niewiele się różnią od tych oferowanych dla innych pojazdów, możemy spodziewać się wzrostu składki w raz ze wzrostem pojemności tej maszyny. Jest to całkiem naturalny proces, który powinniśmy mieć na uwadze.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Posiadając jedynie ubezpieczenie OC komunikacyjne niestety nie możemy liczyć na pomoc z naszym pojazdem kiedy to my powodujemy wypadek. Pomóc natomiast będzie nam mogło w tej sytuacji AC.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance może być dla nas bardzo przydatnym ubezpieczeniem jeśli często jeździmy naszym autem. Jednak ważne jest, aby wybrany zasięg holowania był dopasowany do tras z których będziemy korzystali.

Ubezpieczenie firmy

Aby zapewnić sobie spokojny i wolny od zmartwień związanych ze swoim przedsiębiorstwem sen, dobrze jest wykupić ubezpieczenie. Zapewni nam ono zabezpieczenie, które może okazać się niezmiernie cenne.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia dla naszych pojazdów nazywane są komunikacyjnymi. Zapewniają one jednak nie tylko ochronę dla samych pojazdów, ale też i dla nas. Zależeć to jednak będzie od tego które z nich będziemy posiadali.

Ubezpieczenia nieruchomości

Polisy dla nieruchomości mogą wyglądać bardzo różnie. Wszystko zależeć tutaj będzie od naszych wymagań co do bezpieczeństwa, no i oczywiście samej nieruchomości. W razie problemów pomóc Ci może nasz agent ubezpieczeniowy.

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkaniowe polisy różnią się w zależności od tego co chcemy nimi osiągnąć. Najczęściej jednak chronić chcemy całe mieszkania i to w jak najszerszym zakresie. Zapewnia nam to znacznie większe poczucie bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie turystyczne

Planując wyjazd turystyczny dobrze jest zastanowić się nad swoim bezpieczeństwem w tym miejscu. Jeśli nie jesteśmy pewni takiego bezpieczeństwa, to warto jest wykupić odpowiednie ubezpieczenie, które nam je zapewni.

Ubezpieczenie przyczepki

Przy zakupie przyczepki często nie zdajemy sobie sprawy, że musimy ją zarejestrować i ubezpieczyć. Ważne jest również, aby zrobić obie te rzeczy w ciągu tego samego dnia. Zaoszczędzi nam to zbędnych kłopotów.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości