Tanie OC - Olsztyn

Tanie OC jest równocześnie dobrym OC, ponieważ wszystkie ubezpieczenia OC komunikacyjne są takie same. Wynika to z ustawy ubezpieczeniowej. Dlatego wybierając tego typu polisy szukamy jak najtańszej.

Olsztyn - ubezpieczenie samochodu

Samochodowe ubezpieczenia na ogół opierają się na parametrach danego auta. Jednak często wpływ mają również dane jego właściciela. Zależeć to jednak będzie już tylko od samego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy motocykl możemy ubezpieczyć na kilka sposobów. Ubezpieczenia te mogą dotyczyć zarówno samej maszyny jak i nas samych podczas jazdy. Kwestia ta zależna jest już bowiem tylko i wyłącznie od wybranego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Jeśli chodzi o ubezpieczenie OC komunikacyjne to jest ono obowiązkowe. Pozostałe jednak już nie. AC ma za zadanie chronić nasz pojazd od uszkodzeń w wypadkach podczas, gdy NNW chroni nas od następstw zdrowotnych spowodowanych wypadkiem.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance jest jednym z bardzo przydatnych ubezpieczeń. Zapewnia nam ono bowiem holowanie w razie większości awarii. Musimy jednak uważać na jego ograniczenia podczas zawierania odpowiedniej oferty.

Ubezpieczenie firmy

Szukając ubezpieczenia dla swojej firmy, dobrze jest wiedzieć co tak naprawdę chce się ubezpieczyć. Ułatwi nam to znacznie dobranie odpowiednich parametrów w sposób, który zadowoli Twoje wymagania.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne mogą składać się z różnych ubezpieczeń. To bowiem od nas zależy na które oprócz ubezpieczenia OC się zdecydujemy. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji możesz poradzić się naszego agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenia nieruchomości

Wszystkie nieruchomości są podatne na jakieś zagrożenia. Czasem po prostu nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego też dobrze jest odnaleźć ubezpieczenie chroniące naszą nieruchomość przed tego typu zagrożeniami.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenia mieszkania wymagają od nas nie tylko obliczenia przybliżonej wartości tego mieszkania, ale również określenia zakresu obowiązywania. Jeśli masz problem z tymi zadaniami skontaktuj się z naszym agentem ubezpieczeniowym.

Ubezpieczenie turystyczne

Turystyka poza odpoczynkiem przynosi ze sobą niestety też niebezpieczeństwa. Dlatego też każdy wyjazd powinien być odpowiednio ubezpieczony. Ważne jest jednak, aby wybrane ubezpieczenie odzwierciedlało charakter naszego wyjazdu.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepki mogą mieć różne masy czy udźwigi. Dlatego też możemy spodziewać się różnych wysokości składek ubezpieczeń dla rożnych przyczepek. Są to bowiem główne parametry brane pod uwagę przy ich wyznaczaniu.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości