Tanie OC - Pabianice

Na podstawie ustawy z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, każda osoba posiadająca pojazd mechaniczny zarejestrowany na terenie Polski musi posiadać ubezpieczenie OC. Jest ono wszędzie takie same więc porównaj oferty i wybierz tanie OC Pabianice!

Pabianice - ubezpieczenie samochodu

Podczas jazdy samochodem chcemy mieć pewność, że w razie gdy spowodujemy wypadek bądź sami staniemy się poszkodowanymi, nie będziemy mieli dodatkowych wydatków finansowych. To właśnie gwarantują nam ubezpieczenia samochodu Pabianice.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Wraz z zakupem motocykla, czeka cię jeszcze jeden wydatek. Wykupienie ubezpieczenia motocykla Pabianice w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Jest to obowiązek każdego motocyklisty, dlatego nie zapomnij o terminowym zakupie OC.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego poruszającego się po polskich drogach objęty jest obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej (OC). Ma ono na celu zabezpieczenie innych użytkowników dróg, którzy mogą ucierpieć, jeśli spowodujesz wypadek.

Ubezpieczenie Assistance

Pomoc z ubezpieczenia Assistance Pabianice jest nieoceniona na przykład dla osoby, która potrzebują pomocy np. przy wymianie koła. To zbawienie, szczególnie w sytuacji, gdy mamy awarię w nocy, daleko od domu i nikt ze znajomych nie może wziąć nas na hol.

Ubezpieczenie firmy

Wypadki zdarzają się wszystkim i wszędzie – powinni mieć to na uwadze zwłaszcza przedsiębiorcy. Właściciele małego bądź średniego przedsiębiorstwa powinni zadbać o ochronę własną jak i swoich pracowników wykupując ubezpieczenie firmy Pabianice.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Dobrowolnym ubezpieczeniem komunikacyjnym Pabianice, które jest najpopularniejsze wśród Polaków jest autocasco. Chroni ono posiadacza przed stratami z powodu kradzieży, uszkodzenia samochodu podczas wypadku czy też w wyniku zdarzeń od Ciebie niezależnych.

Ubezpieczenia nieruchomości

Decydując się na ubezpieczenie nieruchomości Pabianice, warto w polisie uwzględnić nie tylko mury ale również objąć ochroną ruchomości. W przypadku domu są to wszelkie sprzęty, które stanowią osobne wyposażenie. Daje nam to gwarancję, że w razie np. pożaru domu nie pozostaniemy z niczym.

Ubezpieczenia mieszkania

Ryzyka wystąpienia nieprzyjemnych zdarzeń nie pozbędziemy się niestety nigdy, ale możemy zminimalizować jego skutki dzięki polisie mieszkaniowej Pabianice. Dzięki niej uzyskasz odszkodowanie aby wyremontować mieszkanie czy odtworzyć utracone mienie.

Ubezpieczenie turystyczne

Każda polisa turystyczna Pabianice powinna uwzględniać przede wszystkim ubezpieczenie kosztów leczenia. Dzięki temu, jeśli podczas podróży ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi i wylądujesz w szpitalu – uzyskasz odpowiednią pomoc.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka jest idealnym rozwiązaniem dla osoby, potrzebującej przetransportować coś większego nie mieszczącego się w jej pojeździe. Nie można jednak zapominać, że nie wszystkie szkody wyrządzone przez przyczepkę zostaną opłacone z OC samochodu. Polisa OC jest obowiązkowa także dla przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości