Tanie OC - Piaseczno

Podstawowym ubezpieczeniem samochodu jest obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jego zakres reguluje Ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK. Rozsądnie jest porównać oferty i poszukać taniego OC Piaseczno!

Piaseczno - ubezpieczenie samochodu

Każdego dnia dochodzi do różnych wypadków na polskich drogach. Często sami stajemy się ofiarami stłuczki czy większej kolizji. W związku z tym warto pamiętać o właściwym zabezpieczeniu się przed finansowymi skutkami takich zdarzeń.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Przed wyruszeniem na polskie drogi musisz zaopatrzyć się w polisę OC. Jest to twój prawny obowiązek. Polisa OC gwarantuje Ci finansową stabilność w razie spowodowania szkód. Składki OC na motocykl są znacznie tańsze niż samochodowe.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Na rynku ubezpieczeń można spotkać się z terminem ubezpieczenia autocasco (AC), które ma przede wszystkim zrekompensować koszty naprawy pojazdu w przypadku jego uszkodzenia częściowego lub całkowitego. Agent ubezpieczeniowy znajdzie Ci najkorzystniejszą ofertę.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Piaseczno jest ubezpieczeniem komunikacyjnym, które może okazać się niezbędne w wielu niezbyt przyjemnych sytuacjach, które mogą spotkać Cię na drodze. Wiele zależy jednak od tego jak szeroki pakiet Assistance wykupisz.

Ubezpieczenie firmy

Właściciele firmy powinni określić co jest dla nich najcenniejsze i zabezpieczyć się na wypadek straty. Mogą na przykład wykupić ubezpieczenie osób kluczowych w firmie, czyli tzw. key persons insurance, które obejmuje najczęściej członków zarządu, specjalistów i menedżerów.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Podstawowym podziałem ubezpieczeń komunikacyjnych Piaseczno jest: ubezpieczenia obowiązkowe (jak OC) oraz dobrowolne. Do tych drugich zaliczamy na przykład autocasco (AC), które w przeciwieństwie do OC, pokrywa szkody naszego pojazdu.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości Piaseczno to wydatek obowiązkowy, dla osób chcących mieć pewność, że ich dom jest odpowiednio chroniony. Standardowa polisa obejmuje najczęściej takie sytuacje jak pożar, powódź, uderzenie pioruna, osunięcie się ziemi.

Ubezpieczenia mieszkania

O nieszczęśliwe zdarzenia niestety nie jest trudno. Wystarczy, że sąsiad z góry zapomni zakręcić wodę i katastrofa gotowa. Ubezpieczenie raczej nie zapobiegnie tym zdarzeniom ale pomoże nam zrekompensować ewentualne straty.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając na wakacje warto pamiętać, że nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. O wypadek czy nieprzewidziane zdarzenia nie jest trudno. Ubezpieczenie turystyczne Piaseczno zapewni Ci ochronę w razie gdy zachorujesz bądź ulegniesz wypadkowi.

Ubezpieczenie przyczepki

Wiedziałeś, że jako właściciel przyczepki masz obowiązek wykupienia ubezpieczenia przyczepki Piaseczno. Brak ważnego OC dla przyczepki wykryty na przykład podczas rutynowej kontroli drogowej może skutkować wysokimi karami finansowymi.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości