Tanie OC - Piastów

Ubezpieczenia komunikacyjne a konkretniej OC to na dzień dzisiejszy jeden z najpopularniejszych wśród Polaków typ ubezpieczenia. Coraz częściej jesteśmy świadomi zagrożenia i staramy się przed nim chronić. Wykupując polisę porównuj oferty i zaoszczędź kupując tanie OC Piastów.

Piastów - ubezpieczenie samochodu

Każdy kierowca ma świadomość, jak kosztowne jest utrzymanie swojego auta. Zdarzają się również różne nieprzewidziane sytuacje jak na przykład kolizja, które dodatkowo naruszają naszą stabilność finansową. Zapewnij sobie ochronę wykupując OC.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Na rynku ubezpieczeniowym poza OC dla motocykli, można również znaleźć ubezpieczenie typu casco. Nie jest to jednak prostym zadaniem, gdyż Towarzystwa nie są chętne ich sprzedawać ze względu na wysoką szkodowość motocyklistów. Warto skorzystać z pomocy multiagenta, który pomoże znaleźć dla nas dobrą ofertę.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Jeśli chodzi o ubezpieczenie NNW Piastów to zakres ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków jest zróżnicowany w zależności od ubezpieczyciela. Zazwyczaj w ramach tego ubezpieczenia oferowane są usługi typu: zwrot kosztów leczenia czy zwrot kosztów sprzętu koniecznego do rehabilitacji.

Ubezpieczenie Assistance

Częstym ubezpieczeniem wykupowanym jako dodatek do komunikacyjnych polis odpowiedzialności cywilnej (OC) i autocasco (AC) jest ubezpieczenie Assistance Piastów. Nie oznacza to jednak, że umowa musi być zawarta w tym samym towarzystwie.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel działalności gospodarczej powinien rozważyć zakup ubezpieczenia działalności firmy w przypadku niewłaściwego wykonania usługi bądź dostarczenia odbiorcy wadliwego towaru. To skuteczna ochrona przed realnym zagrożeniem.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Podczas zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych Piastów warto dokładnie przeanalizować dostępne na rynku oferty. Podczas gdy przy OC sugerujemy się tylko ceną, przy ubezpieczeniach dobrowolnych takie myślenie może się źle skończyć.

Ubezpieczenia nieruchomości

Na rynku ubezpieczeniowym zaraz za samochodami to nieruchomości są najczęściej chronionymi dobrami w ubezpieczeniach majątkowych. Wypadki zdarzają się niestety wszystkim i często je przewidzieć dlatego warto wykupić ubezpieczenie nieruchomości Piastów.

Ubezpieczenia mieszkania

Polisa mieszkaniowa Piastów oprócz murów, może objąć ochroną również mienie ruchome będące naszą własnością. Ubezpieczając stałe elementy chronimy wszystko to, co znajduje się wewnątrz pomieszczenia i jest na stałe przytwierdzone, m.in.: podłogi, panele, itp.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając za granicę, niezależnie od charakteru wyjazdu powinieneś wykupić ubezpieczenie turystyczne Piastów. Pakiet ubezpieczeń podróżnych powinien zawierać ubezpieczenie kosztów leczenia (KL), NNW, OC w życiu prywatnym oraz Assistance podróżne.

Ubezpieczenie przyczepki

W przypadku przyczepek, wartość składki za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nie są wysokie. Ceny te wahają się średnio od 50 do 100 zł rocznie w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z którym podpisujemy umowę.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości