Tanie OC - Piekary Śląskie

Każdy kierowca musi pamiętać o obowiązkowym ubezpieczeniu OC! Polisa uchroni go przed wypłatą sporych odszkodowań w razie gdy stanie się on sprawcą wypadku bądź kolizji. Oszczędzaj porównując oferty i wykupując tanie OC Piekary Śląskie!

Piekary Śląskie - ubezpieczenie samochodu

Każdy kierowca wie jak kosztowne bywa utrzymanie swojego auta. Zdarzają się również różne nieprzewidziane sytuacje jak na przykład kolizja. Kwoty za OC są stosunkowo małe w porównaniu z kosztami za naprawę auta poszkodowanego.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Jednoślady podobnie jak każde inne pojazdy mechaniczne zarejestrowany w Polsce podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej (popularna polisa OC). Brak takiego ubezpieczenia może skutkować wysokimi karami finansowymi.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każda osoba posiadająca pojazd mechaniczny poruszający się po polskich drogach ma nałożony przez ustawodawcę obowiązek ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC). Obligatoryjny charakter wynika z zabezpieczenia innych użytkowników dróg.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Piekary Śląskie to dobrowolne ubezpieczenie zapewniające ochronę techniczną i medyczną. Gwarantuje ono między innymi pomoc w holowaniu pojazdu. Często podczas zakupu ubezpieczenia OC, Towarzystwa Ubezpieczeniowe dodają w pakiecie darmowe Assistance.

Ubezpieczenie firmy

Jako właściciel działalności gospodarczej powinieneś rozważyć zakup ubezpieczenia działalności firmy w przypadku niewłaściwego wykonania usługi bądź dostarczenia odbiorcy wadliwego towaru. Polisa stanowi bardzo skuteczną ochronę przed niepożądanymi stratami.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeń wyróżniamy podział ubezpieczeń komunikacyjnych Piekary Śląskie na: obowiązkowe (ubezpieczenie OC, czyli odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych) oraz dobrowolne (AC – czyli autocasco, ubezpieczenie NNW, Assistance, ubezpieczenie szyb, opon itp.).

Ubezpieczenia nieruchomości

Najgroźniejszym ryzykiem dla każdej nieruchomości jest pożar. W momencie gdy w domu pojawi się ogień zazwyczaj ciężko go opanować, może zniszczyć wszystko. Przed finansowymi skutkami działań żywiołu uchroni nas ubezpieczenie nieruchomości Piekary Śląskie.

Ubezpieczenia mieszkania

Nasze mieszkanie to dla większości miejsce w którym spędzamy dużo czasu, to nasza oaza spokoju. Nikt z nas nie chciałby aby nasz spokój został naruszony przez chociażby sąsiada z góry który zapomniał zakręcić wodę i zalał nam całe mieszkanie. Uchroni nas przed tym ubezpieczenie mieszkania Piekary Śląskie.

Ubezpieczenie turystyczne

Jadąc na zagraniczny urlop najważniejszym pytaniem jakie powinniśmy sobie zadać nie jest czy kupić polisę, tylko jaką wybrać. W wyborze pomoże Ci multiagent ubezpieczeniowy, który wie co zrobić, aby polisa zapewniała klientowi pełną ochronę.

Ubezpieczenie przyczepki

Każdy właściciel przyczepki musi zdawać sobie sprawę, że jeśli spowoduje ona szkodę ponieważ się toczyła, ubezpieczenie wypłacone będzie z polisy samochodu, z którym była połączona. Jeżeli zaś zostanie na drodze, bez ruchu i wtedy będzie przyczyną szkody, odszkodowanie wypłacone zostanie z OC przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości