Tanie OC - Piła

Ubezpieczenie OC chroni sprawcę wypadku bądź kolizji przed wypłatą często niemałego odszkodowania na rzecz poszkodowanego. Składki ubezpieczenia OC z roku na rok rosną dlatego warto porównywać oferty aby znaleźć tanie OC Piła dostępne na rynku.

Piła - ubezpieczenie samochodu

Wypadki na drogach zdarzają się praktycznie każdego dnia. W pewnym momencie my również możemy w jakimś uczestniczyć, niekoniecznie z naszej winy. W związku z tym warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu naszego pojazdu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Zgodnie z ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych, każdy pojazd mechaniczny (w tym również motocykl) ma obowiązek posiadania ważnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Ceny składek za motocykl jednak są znacznie niższe niż samochodowe.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Na rynku ubezpieczeniowym tuż obok OC, popularnie jest również AC. Rozważając opcję zakupu autocasco (AC) powinieneś zwrócić uwagę na wiele ważnych aspektów ubezpieczenia. Właściwie dobrane parametry w pełni ochronią Twój samochód.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Piła jest ubezpieczeniem dodatkowym, które ubezpieczyciele oferują jako uzupełnienie polisy OC lub AC. W jego zakresie jest przede wszystkim całodobowa ochrona oraz komfortowe przejście przez problemy związane z awarią samochodu czy wypadkiem.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel firmy przed zakupem ubezpieczenia powinien określić co jest dla niego najcenniejsze w działalności firmy. Może na przykład wykupić ubezpieczenie osób kluczowych w firmie, czyli tzw. key persons insurance, które obejmuje najczęściej członków zarządu, specjalistów i menedżerów.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Zakres dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych zależny jest od oferty konkretnego zakładu ubezpieczeń. W przypadku odszkodowanie z autocasco (AC) przysługuje ono właścicielowi samochodu, jednak już z NNW – kierowcy lub kierowcy i pasażerom.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości Piła to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących zapewnić sobie gwarancję, że w razie pożaru czy innego zdarzenia nie pozostaną bez dachu nad głową. Zapewnia finansową ochronę umożliwiającą odbudowanie domu czy też opłacenie hotelu na czas remontu.

Ubezpieczenia mieszkania

Każdy właściciel mieszkania powinien zadbać o jego właściwą ochronę. Polisa mieszkaniowa Piła powinna uwzględniać ubezpieczenie nieruchomości, w tym jej elementów stałych i ruchomych jak również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz Home Assistance.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierając się na zagraniczne wakacje organizowane przez biura podróży, zwróć uwagę jakie ubezpieczenie turystyczne Piła oferuje Ci dana firma. Biura podróży zazwyczaj oferują polisę z podstawowym zakresem, która zazwyczaj nie jest wystarczająca.

Ubezpieczenie przyczepki

Na rynku do dyspozycji klienta jest wiele różnych przyczepek. Warto pamiętać, że przyczepki powinny posiadać ubezpieczenie przyczepki Piła. Jest ono przydatne, w razie wyrządzenia szkody przez nieruchomą przyczepkę.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości