Tanie OC - Pionki

Jeśli chodzi o OC, cena może być kryterium wiodącym, które będzie decydować o wyborze danej oferty. Różnice mogą sięgać nawet kilkuset złotych dla tego samego samochodu i właściciela. Sprawdź kilka ofert przed podjęciem decyzji o zakupie tanie OC Pionki!

Pionki - ubezpieczenie samochodu

Poruszając się samochodem po polskich drogami oczekujemy, że w razie gdy spowodujemy wypadek bądź sami staniemy się poszkodowanymi, nie będziemy mieli dodatkowych wydatków finansowych. To właśnie gwarantują nam ubezpieczenia samochodu Pionki.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każda osoba posiadająca motocykl ma obowiązek musi ubezpieczyć swój pojazd w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Polisa OC to nie jedyny typ ubezpieczenia motocykla Pionki dostępny na rynku. Warto przyjrzeć się również ubezpieczeniu typu casco.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków Pionki to ubezpieczenie chroniące zdrowie Twoje i Twoich pasażerów w chwili gdy ulegniecie wypadkowi. W zależności od potrzeb i możliwości możesz kupić NNW z sumą ubezpieczenia 10 000 zł, a nawet 250 000 zł.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Pionki zapewnia pomoc techniczną, ale także medyczną lub prawną, na którą mogą liczyć kierowca i pasażerowie ubezpieczonego auta. Jest ono przydatne gdy w przypadku awarii musisz otrzymać pomoc tłumacza, zakwaterowanie w hotelu lub holowanie auta do warsztatu.

Ubezpieczenie firmy

Życie może zaskoczyć każdego z nas na wiele różnych sposobów – warto się przed nimi ustrzec. Właściciel małego bądź średniego przedsiębiorstwa powinien zadbać o własną ochronę wykupując ubezpieczenie firmy Pionki. Ma on wiele do stracenia.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeń, ubezpieczenia komunikacyjne Pionki występują w różnej postaci i wybór jest naprawdę duży. Poza tymi podstawowymi jak OC, AC, Assistance czy ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, możesz wykupić także ubezpieczenie szyb lub ubezpieczenie opon.

Ubezpieczenia nieruchomości

Polisa nieruchomości Pionki ma na celu ochronę należącego do nas domu czy mieszkania. Zabezpiecza nieruchomości jak również znajdujące się w nich przedmioty przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub utratą na skutek kradzieży z włamaniem, rabunku lub określonych w umowie zdarzeń losowych.

Ubezpieczenia mieszkania

Jeśli potrzebujesz gwarancji że w razie zalania czy innego zdarzenia w Twoim mieszkaniu nie pozostaniesz z niczym – wykup odpowiednią polisę mieszkaniową Pionki. Uchroni Cię to przed finansowymi skutkami różnych nieprzyjemnych zdarzeń.

Ubezpieczenie turystyczne

Assistance jest nieodłączną częścią ubezpieczenia turystycznego Pionki. Towarzystwa ubezpieczeniowe często w ubezpieczeniu turystycznym uwzględniają te ubezpieczenie. Gwarantuje m.in. organizację i pokrycie kosztów interwencji lekarskiej, bezpłatny specjalistyczny transport do placówki medycznej.

Ubezpieczenie przyczepki

Lista scenariuszy, w których przyczepka wyrządza szkody jest niewielka. Nie oznacza to jednak, że takie sytuacje nie mogą nam się przytrafić. Dlatego właśnie wykupienie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej warto wykupić, nie tylko ze względu na jego obligatoryjny charakter.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości