Tanie OC - Piotrków Trybunalski

Zakres ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej jest regulowane przez Ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK dlatego u każdego ubezpieczyciela znajdziemy taką samą ofertę. Warto porównać je i znaleźć najtańsze OC Piotrków Trybunalski!

Piotrków Trybunalski - ubezpieczenie samochodu

Jednym z ubezpieczeń samochodu Piotrków Trybunalski dostępnym na rynku ubezpieczeń jest AC (autocasco). Jest to ubezpieczenie dobrowolne, które w odróżnieniu od OC, chroni bezpośrednio właściciela pojazdu. To rekompensata kosztów naprawy samochodu spowodowanych kolizją, czy wypadkiem.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Jako właściciel jednośladu masz narzucony przez ustawę obowiązek wykupienia ubezpieczenia motocykla Piotrków Trybunalski z zakresu odpowiedzialności cywilnej. Brak ubezpieczenia motocykla może skutkować wysokimi karami finansowymi.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków chroni kierowcę jak i pasażerów. W ramach ubezpieczenia NNW oferowane są na przykład takie usługi jak zwrot kosztów leczenia czy zwrot kosztów sprzętu koniecznego do rehabilitacji.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Piotrków Trybunalski jest ubezpieczeniem dodatkowym, często dołączanym przez Towarzystwa w pakiecie z OC czy AC. Warto rozważyć jego zakup by w przypadku awarii otrzymać pomoc tłumacza, zakwaterowanie w hotelu lub holowanie auta do warsztatu.

Ubezpieczenie firmy

Uważasz, że Twojej firmie nic nie zagraża? Pożar, powódź, kradzież, uszkodzenie mienia – to zdarzenia, których nie da się przewidzieć Można się jednak od nich dobrowolnie ubezpieczyć, wykupując odpowiednie ubezpieczenie firmy Piotrków Trybunalski.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę, że ubezpieczenia komunikacyjne Piotrków Trybunalski to nie tylko OC. Ubezpieczeniem komunikacyjnym jest również ubezpieczenie autocasco. Ma ono chronić Twój samochód w razie kradzieży czy wypadku.

Ubezpieczenia nieruchomości

Zanim wykupimy ubezpieczenie powinniśmy zdać sobie sprawę z szeregu potencjalnych zagrożeń, jakie mogą wpłynąć na bezpieczeństwo w naszej nieruchomości. W wyborze najlepszej ochrony pomoże nam multiagent ubezpieczeniowy.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania Piotrków Trybunalski to jedno z popularniejszych ubezpieczeń, na które decydują się Polacy. To w końcu to tam przechowujemy dorobek życia. Pamiętaj o właściwym określeniu wartości mienia ubezpieczanego od zdarzeń losowych. Powódź czy ogień zniszczą wszystko bez wyjątku.

Ubezpieczenie turystyczne

Podczas zakupu polisy turystycznej Piotrków Trybunalski bardzo ważne jest dostosowanie zakresu ubezpieczenia do charakteru wyjazdu czy planowanego sposobu spędzania czasu. Standardowa polisa może się okazać niewystarczająca np. dla osoby chorującej przewlekle.

Ubezpieczenie przyczepki

Aby zwiększyć nieco pojemność naszego samochodu i mieć możliwość przewozić coś co w samochodzie się zwyczajnie nie zmieści, kupujemy przyczepki. Nie zawsze jednak jesteśmy świadomi, że takie przyczepy również muszą posiadać ubezpieczenie przyczepki Piotrków Trybunalski.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości