Tanie OC - Pisz

Każdy właściciel pojazdu powinien mieć świadomość, że samochód od momentu, gdy jest zarejestrowany w Polsce, musi posiadać ważne ubezpieczenie OC. Nie jest istotne, czy jeździ po drogach, czy stoi zepsuty w garażu. Zaoszczędź kupując najtańsze OC Pisz!

Pisz - ubezpieczenie samochodu

Jako właściciel samochodu dobrze wiesz, że do kosztów związanych z jego utrzymaniem i eksploatacją doliczyć należy składkę za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Dzięki polisie w momencie gdy staniesz się sprawcą szkody, odpowiedzialność przejmie zakład ubezpieczeń.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Wykupienie ubezpieczenia typu casco dla motocykla nie jest prostym zadaniem, gdyż Towarzystwa nie są chętne ich sprzedawać ze względu na wysoką szkodowość motocyklistów. Warto skorzystać z pomocy multiagenta, który pomoże znaleźć dla nas dobrą ofertę.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Autocasco jest ubezpieczeniem chroniącym Cię przed stratami z powodu kradzieży, uszkodzenia samochodu podczas wypadku spowodowanego z Twojej winy czy też zniszczenia auta przez zdarzenia od Ciebie niezależne – jak np. powódź.

Ubezpieczenie Assistance

Komunikacyjne ubezpieczenie Assistance Pisz gwarantuje pomoc na drodze, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu , w Polsce i za granicą. Dzięki niemu masz pewność, że w razie wypadku i awarii pojazdu na drodze, jak i kradzieży samochodu otrzymasz pomoc.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie firmy Pisz stanowi skuteczną ochronę przed skutkami zdarzeń losowych – przestojami, problemami finansowymi, czy nawet bankructwem. Odpowiednio wybrana polisa zapewni Twojej firmie kompleksowe zabezpieczenie przed wszelkimi zagrożeniami.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych Pisz jest bardzo wiele różnych ofert. Zasada jest jedna: im więcej ich sprawdzisz, tym większa szansa, że znajdziesz ubezpieczenie odpowiadające Twoim wymaganiom. W przypadku OC wybierz po prostu najtańszą ofertę!

Ubezpieczenia nieruchomości

Właśnie skończyłeś budowę domu i chcesz mieć pewność że w razie nieprzewidzianego zdarzenia, całe twoje działania nie pójdą na marne? Wykup ubezpieczenie nieruchomości Pisz. Dzięki temu w razie nieprzyjemnych zdarzeń, nie pozostaniesz z niczym.

Ubezpieczenia mieszkania

Podczas zakupu ubezpieczenia mieszkania Pisz pamiętaj, że każde towarzystwo ubezpieczeniowe dokładnie precyzuje w jakich sytuacjach ochrona nie będzie obowiązywać (tzw. wyłączenia odpowiedzialności). Tę część ogólnych warunków ubezpieczenia trzeba przeczytać szczególnie uważnie.

Ubezpieczenie turystyczne

Każda polisa turystyczna Pisz powinna w podstawowym zakresie obejmować przede wszystkim koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków i usługi Assistance uwzględniające transport do Polski. Należy pamiętać, że koszty leczenia za granicą są bardzo wysokie.

Ubezpieczenie przyczepki

Kwoty jakie trzeba zapłacić za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla przyczepki nie są duże. Wahają się średnio od 50 do 100 zł rocznie w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z którym podpisujemy umowę. Niewielki koszt, a wiele można zyskać.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości