Tanie OC - Płock

Na mocy ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla każdego pojazdu mechanicznego zarejestrowanego w Polsce. Nie przepłacaj i kup najtańsze OC w Płocku!

Płock - ubezpieczenie samochodu

Rynek ubezpieczeniowy oferuje wiele różnych typów ubezpieczenia dla samochodów. Poza popularnymi OC i AC jest również NNW, które gwarantuje ochronę w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Wykupienie ubezpieczenia motocykla Płock w zakresie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkiem każdego posiadacza jednośladu. Pozostałe ubezpieczenia są dobrowolne. Na źle wybranym ubezpieczeniu motocykla, można niestety stracić sporo pieniędzy.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie autocasco jest dobrowolnym ubezpieczeniem, które warto wykupić by ochronić własne interesy. W przypadku AC, cena nie jest najlepszym kryterium, jakim należy się kierować przy wyborze towarzystwa. Lepiej skupić się na właściwym zakresie ochrony.

Ubezpieczenie Assistance

Na drodze mogą Cię spotkać różne nieprzewidziane sytuacje. Z pomocą w razie awarii czy wypadku przyjdzie Ci ubezpieczenie Assistance Płock, dzięki któremu otrzymasz niezbędną pomoc już w pierwszych chwilach po zdarzeniu. Znajdź najlepszą ofertę!

Ubezpieczenie firmy

Jednym z dostępnych na rynku ubezpieczeń firmy Płock jest ubezpieczenie przerw w działalności. Dzięki ubezpieczeniu tego typu nie musimy się martwić utratą płynności finansowej i bankructwa firmy w przypadku zaistnienia okoliczności uniemożliwiających jej osiąganie przychodów.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Rynek ubezpieczeniowy oferuje obecnie wiele różnych ubezpieczeń komunikacyjnych Płock. Jedno z nich jest obowiązkowe – odpowiedzialności cywilnej, a pozostałe dobrowolne. Wśród nich znajduje się na przykład AC, NNW czy Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

W przypadku ubezpieczeń dobrowolnych jakim jest ubezpieczenie nieruchomości Płock bardzo ważne są detale w umowie. Jeśli wiatr uszkodzi ci rynny, dostaniesz odszkodowanie. Jeśli ktoś ci rynny ukradnie – już nie. Dobry agent ubezpieczeniowy doradzi Ci jak uniknąć pułapek.

Ubezpieczenia mieszkania

Każde Towarzystwo Ubezpieczeniowe w ramach podstawowego ubezpieczenia mieszkania Płock oferuje przede wszystkich ochronę przed zdarzeniami losowymi spowodowanymi działaniem czterech żywiołów: ognia, wody, powietrza i ziemi. Są to nagłe, nieprzewidziane wypadki, na które ubezpieczony nie ma wpływu.

Ubezpieczenie turystyczne

Podczas każdej, nawet dobrze zaplanowanej wycieczki mogą spotkać nas nieoczekiwane zdarzenia jak chociażby zwichnięcie nogi podczas chodzenia po górach. Dobrze jest mieć wtedy plan awaryjny. Jest nim ubezpieczenie turystyczne Płock.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka to odpowiednie rozwiązanie dla osoby, która musi przetransportować coś większego co zwyczajnie nie mieści się w jego pojeździe. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie szkody wyrządzone przez przyczepkę zostaną opłacone z OC samochodu. Ubezpieczenie przyczepki Płock z zakresu OC jest obowiązkowe.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości