Tanie OC - Płońsk

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to obowiązkowe ubezpieczenie dla każdego pojazdu mechanicznego poruszającego się po polskich drogach. Jego zakres ochrony i suma ubezpieczenia są uregulowane prawnie dlatego warto kupić najtańsze OC Płońsk.

Płońsk - ubezpieczenie samochodu

Na Płońskim rynku ubezpieczeniowym można znaleźć szeroki zakres różnych ubezpieczeń samochodu Płońsk. Najpopularniejszym jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Z roku na rok ludzie coraz bardziej przekonują się do ubezpieczeń dobrowolnych jak na przykład autocasco.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy właściciel jednośladu zarejestrowanego w Polsce ma obowiązek wykupić ubezpieczenie motocykla Płońsk. Cena składki OC jest jedynym czynnikiem decyzyjnym podobnie jak w przypadku OC samochodowego, dlatego wybierz najtańsze OC!

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem uregulowanym prawnie. Oznacza to, że w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym jest takie samo. Różnica leży w cenie jednak warto wziąć pod uwagę, że niektóre firmy dodają do OC różne dodatkowe ubezpieczenia.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Płońsk to dobrowolne ubezpieczenie, dzięki któremu otrzymasz pomoc nie tylko w wyniku wypadku, ale również w przypadku awarii oraz kradzieży auta. Zazwyczaj dołączane jest w pakiecie do polisy OC, jednak tylko w podstawowym zakresie.

Ubezpieczenie firmy

Aby zapewnić swojemu przedsiębiorstwu odpowiednią ochronę powinieneś wykupić polisę zawierającą przede wszystkim ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych jak na przykład uderzenie pioruna – dotyczącego mienia ruchomego i nieruchomego a więc środków trwałych, środków obrotowych itd.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Najpopularniejszym typem ubezpieczeń w Polsce są ubezpieczenia komunikacyjne Płońsk. Oprócz obowiązkowego OC, warto rozważyć zakup również innych dobrowolnych ubezpieczeń dla Twojego pojazdu, które mogą Ci pomóc w razie potrzeby.

Ubezpieczenia nieruchomości

Pamiętaj aby jeszcze przed zakupem polisy nieruchomości Płońsk przeczytać ogólne warunki ubezpieczenia. Dowiesz się z nich to co najważniejsze, czyli co tak naprawdę obejmuje polisa, jakie maksymalnie odszkodowanie wypłaci towarzystwo, a kiedy odmówi pokrycia strat.

Ubezpieczenia mieszkania

Polisa mieszkaniowa Płońsk ma za zadanie ochronić Twoje cztery kąty przed wszystkimi ryzykami, jakie uwzględnisz w umowie masz możliwość dobrania również dodatków, takich jak Assistance, NNW, ochrona prawna czy OC w życiu prywatnym.

Ubezpieczenie turystyczne

Jedziesz za granicę i obawiasz się, że podczas jazdy na nartach wywrócisz się i złamiesz nogę? Przydatne będzie ubezpieczenie turystyczne Płońsk. Być może nie zapobiegnie wypadkowi ale zagwarantuje faktyczną pomoc w razie nieoczekiwanych trudności lub kłopotów zdrowotnych w obcym kraju.

Ubezpieczenie przyczepki

Wiele ludzi nie wie, że OC przyczepki przydaje się również w sytuacji gdy na przykład przenosimy przyczepę własnoręcznie z jednego miejsca na drugie, bez pomocy pojazdu silnikowego. Jeśli podczas tej czynności zdarzy nam się jakiś wypadek lub uszkodzenie mienia, ich naprawa zostanie pokryta właśnie z OC przyczepy.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości