Tanie OC - Police

Ubezpieczenie OC chroni sprawcę wypadku przed finansowymi skutkami wyrządzonych przez niego szkód. Jego parametry czyli zakres ochrony i suma ubezpieczenia są wszędzie takie same dlatego warto porównywać oferty wybrać najtańsze OC Police!

Police - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciel samochodu doskonale wie, że zgodnie z ustawą podlega obowiązkowi posiadania ważnego ubezpieczenia OC. Nie jest to jednak jedyne ubezpieczenie samochodu Police jakie może kupić. Warto pomyśleć także o zakupie dodatkowych ubezpieczeń.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Z roku na rok ubezpieczyciele coraz bardziej przekonują się do motocyklistów, oferując im coraz więcej możliwych ubezpieczeń. Podstawowym ubezpieczeniem dla każdego motocyklisty jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Posiadanie ważnego OC to obowiązek właściciela jednośladu.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego wie, że wykupienie ubezpieczenia OC to jego obowiązek. Nie jest to jednak jedyne ubezpieczenie samochodu. Godnym uwagi są również ubezpieczenia Autocasco (AC) i następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), które zapewnią nam dodatkową ochronę.

Ubezpieczenie Assistance

Kupując ubezpieczenie OC, agent za pewne zaproponował Ci darmowe ubezpieczenie Assistance Police w pakiecie. Ale czy wiesz czego ono dotyczy? Otóż, ubezpieczenie to daje Ci spokój na drodze, pokrywając koszty holowania, ewentualnego, niespodziewanego noclegu i w momencie, kiedy Twój samochód odmówi posłuszeństwa.

Ubezpieczenie firmy

Każdy przedsiębiorca chcąc zapewnić swojej firmie ochronę, powinien pomyśleć o ubezpieczeniu działalności firmy w przypadku niewłaściwego wykonania usługi bądź dostarczenia odbiorcy wadliwego towaru. Może ustrzec go to przed niepożądanymi stratami.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Każde z ubezpieczeń komunikacyjnych Police ma nieco inny zakres ochrony. Przed zakupem polisy warto sprecyzować swoje potrzeby i wykupić odpowiednie ubezpieczenie komunikacyjne. Pamiętaj, że OC jest obowiązkowe!

Ubezpieczenia nieruchomości

Ciężko jest zagwarantować sobie pełne bezpieczeństwo na własną rękę, nawet jeśli dobrze chronimy swój dom czy mieszkanie montując dodatkowe zabezpieczenia i zachowując czujność. Właściwą ochronę zapewni nam ubezpieczenie nieruchomości Police.

Ubezpieczenia mieszkania

Zakup ubezpieczenia mieszkania Police nie jest prostym zadaniem i warto skorzystać z pomocy agenta. Pomoże Ci on dostosować ofertę do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wie on kiedy dana oferta jest mniej lub bardziej korzystna dla klienta.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierając się na wakacje za granicę nie zapominaj o polisie turystycznej Police. Nie wykupuj jednak pierwszego lepszego, gdyż niepotrzebnie zapłacisz za brak ochrony. Chodzi o znalezienie właściwego ubezpieczenia na wakacje dostosowanego do twoich potrzeb.

Ubezpieczenie przyczepki

Zgodnie z ustawą, każdy pojazd dopuszczony do ruchu na polskich drogach zobowiązany jest do posiadania ważnego ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. W chwili gdy spowoduje on jakieś szkody, wówczas koszty wyrządzonych szkód pokryte zostaną z OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości