Tanie OC - Polkowice

Każdy kierowca musi pamiętać o obowiązkowym ubezpieczeniu OC! Polisa uchroni go przed wypłatą sporych odszkodowań w razie gdy stanie się on sprawcą wypadku bądź kolizji. Oszczędzaj porównując oferty i wykupując najtańsze OC Polkowice!

Polkowice - ubezpieczenie samochodu

Jeśli właśnie kupiłeś nowy samochód pamiętaj, że do kosztów związanych z jego utrzymaniem i eksploatacją doliczyć należy składkę za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Pomoże Ci gdy staniesz się sprawcą szkody - odpowiedzialność przejmie zakład ubezpieczeń.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdego roku na rynku ubezpieczeń można spotkać coraz więcej możliwych ubezpieczeń dla motocyklistów. Podstawowym ubezpieczeniem dla każdego właściciela jednośladu jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Posiadanie ważnego OC to obowiązek motocyklisty.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Na rynku ubezpieczeniowym znajdziemy wiele ofert NNW i w zależności od potrzeb i możliwości można kupić je z sumą ubezpieczenia 10 000 zł, a nawet 250 000 zł. Jest to ubezpieczenie, w którym od sumy ubezpieczenia wypłacany Ci jest określony % za obrażenia, których doznałeś Ty lub pasażer Twojego samochodu.

Ubezpieczenie Assistance

Na rynku ubezpieczeniowym jest wiele różnych ofert ubezpieczycieli z zakresu ochrony Assistance. Klient ma możliwość wyboru, jaki wariant ubezpieczenia chce wykupić i określić terytorium działania ubezpieczenia, limit kilometrów holowania oraz okres, na który będzie miał możliwość wynajmu samochodu zastępczego.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie firmy Polkowice stanowi zabezpieczenie finansowe przed skutkami zdarzeń losowych – przestojami, problemami finansowymi, czy nawet bankructwem. Jeśli odpowiednio dostosujemy polisę do naszych potrzeb, będziemy posiadali realną ochronę.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Do ubezpieczeń komunikacyjnych Polkowice zalicza się między innymi ubezpieczenie Assistance, które sprawi, że w przypadku awarii na drodze będzie miał Ci kto pospieszyć z pomocą jak również NNW z którego dostaniesz pieniądze w przypadku uszczerbku na zdrowiu.

Ubezpieczenia nieruchomości

Jeśli chcesz mieć pewność, że w razie zdarzenia losowego w wyniku którego dom zostanie uszkodzony nie pozostaniesz z niczym – wykup ubezpieczenie nieruchomości Polkowice. To gwarancja stabilności finansowej w nieprzewidzianych sytuacjach.

Ubezpieczenia mieszkania

Wielu Polaków stara się oszczędzać, zakładając , że ubezpieczenie mieszkania im się nie przyda. Oszczędność kilkuset złotych rocznie na polisie jest złudna – w jednej chwili możemy stracić wszytko. Warto wykupić ubezpieczenie mieszkania w Polkowicach i mieć zapewnioną ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierając się na zagraniczny wyjazd powinieneś zadbać o odpowiednie ubezpieczenie turystyczne Polkowice. Ma ono wiele istotnych parametrów dlatego warto poprosić o pomoc multiagenta ubezpieczeniowy, który znajdzie Ci najkorzystniejszą ofertę.

Ubezpieczenie przyczepki

Na mocy ustawy każdy pojazd dopuszczony do ruchu na drogach na terenie Polski ma obowiązek wykupienia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. W momencie gdy spowoduje on jakieś szkody, wszelkie koszty wyrządzonych szkód pokryte zostaną z OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości