Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Porównywanie ofert jest sposobem na tańsze OC

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Od kilku tygodni tematem numer jeden wśród kierowców jest szybujące wciąż w górę ceny ubezpieczenia OC. W tą sprawę nawet zareagował rząd, który sprawdzał dlaczego wszystkie Towarzystwa Ubezpieczeniowe podniosły ceny. Okazuje się, że porównywanie ofert jest sposobem na tańsze OC.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie komunikacyjne OC jest w Polsce obowiązkowe i musi posiadać je każdy właściciel pojazdu. Chroni ono kierowcę przed finansowymi konsekwencjami, gdy to on jest sprawcą wypadku lub kolizji. Umowę ubezpieczeniową podpisuje się na 12 miesięcy.

Dostałeś propozycję wznowienia umowy u obecnego ubezpieczyciela? Jest ona o kilkaset złotych wyższa niż rok wcześniej pomimo tego, że od kilku lat możesz pochwalić się bezszkodowym okresem ubezpieczenia? Jest to chyba znak, by rozejrzeć się za nowym Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Przypominamy, że zakres ochrony OC w każdej firmie jest taki sam. Jest to uregulowany ustawą. Cena OC w zależności od firmy różni się tylko ceną.

Wzrost składki sprawia, że właśnie porównywanie ofert jest sposobem na tańsze OC. Taką możliwość dają Ci eksperci z Szybkiepolisy.pl. Nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że znajdziemy dla Ciebie polisę OC w najlepszej cenie.

Porównamy Ci ceny we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Zadzwoń pod numer 732 707 777 lub napisz na info@szybkiepolisy.pl. Nie trać czasu na odwiedzanie biur agentów. Skontaktuj się z nami i znajdź najlepszą polisę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Tagi: ,

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę