Tanie OC - Poznań

W procesie zakupu obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego odpowiedzialności cywilnej najważniejszym (jeśli nie jedynym) czynnikiem decyzyjnym jest cena. Sprawdź oferty co najmniej kilku zakładów i wybierz ofertę taniego OC Poznań!

Poznań - ubezpieczenie samochodu

Rynek ubezpieczeniowy oferuje wiele różnych ubezpieczeń samochodu Poznań, wśród nich jest autocasco (AC). Jest to ubezpieczenie dobrowolne, które w odróżnieniu od OC, chroni bezpośrednio właściciela pojazdu przed ponoszeniem kosztów naprawy samochodu spowodowanych kolizją, czy wypadkiem.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Jako właściciel jednośladu zarejestrowanego w Polsce masz prawny obowiązek wykupić ubezpieczenie odpowiedzi cywilnej. Cena składki OC jest o wiele niższa niż w przypadku OC samochodowego, dlatego znajdź najtańsze OC!

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Kupując ubezpieczenie typu autocasco (AC) powinieneś zwrócić uwagę na wiele różnych aspektów ubezpieczenia. Pomoże Ci w tym specjalista. Pamiętaj, że autocasco ma chronić Twój samochód dlatego musi zostać odpowiednio dostosowane.

Ubezpieczenie Assistance

Gdy posiadasz ważne ubezpieczenie Assistance Poznań to w razie potrzeby wystarczy jeden telefon do zakładu ubezpieczeń i otrzymasz odpowiednią pomoc. Ubezpieczenie przydatne jest na przykład gdy auto uczestniczy w kolizji i nie możesz nigdzie dalej jechać.

Ubezpieczenie firmy

Jesteś pewny, że Twoja firma jest odpowiednio zabezpieczona? Pożar, powódź, kradzież, uszkodzenie mienia – to zdarzenia, których nie da się przewidzieć. Warto się jednak zabezpieczyć finansowo przed ich skutkami wykupując odpowiednie ubezpieczenie firmy Poznań.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Rynek ubezpieczeniowy oferuje dwa typy ubezpieczeń komunikacyjnych Poznań: ubezpieczenia obowiązkowe (jest jedno – popularna polisa OC) i dobrowolne. OC zabezpiecza interesy innych użytkowników dróg, zaś ubezpieczenia dobrowolne Twoje własne.

Ubezpieczenia nieruchomości

Największym wrogiem nieruchomości jest ogień. Jest to podstawowe ryzyko, od którego ubezpiecza się domy. Dzięki ubezpieczeniu nieruchomości mamy pewność, że jesteśmy finansowo zabezpieczeni i możemy liczyć na rekompensatę strat.

Ubezpieczenia mieszkania

Jeśli chodzi o mieszkania to największe zagrożenie stanowią żywioły. Pożar, powódź – to czynniki, które w kilka chwil zniszczą cały nasz dorobek. Od tego, na co nie mamy wpływu, chroni nas właśnie polisa na mieszkanie Poznań.

Ubezpieczenie turystyczne

Nieważne czy wybierasz się za granicę aby przeżyć pełne przygód wakacje w tropikach czy też na wyjazd służbowy – koniecznie wykup ubezpieczenie turystyczne Poznań. Jego największą zaletą jest możliwość korzystania z opieki medycznej w państwowych i prywatnych placówkach na całym świecie.

Ubezpieczenie przyczepki

Ubezpieczenie przyczepki Poznań jest przydatne na przykład w sytuacji, gdy przenosimy przyczepę własnoręcznie z jednego miejsca na drugie, bez pomocy pojazdu silnikowego. Jeśli wykonując tą czynność spowodujesz jakieś szkody, ich naprawa zostanie pokryta właśnie z OC przyczepy.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości