Tanie OC - Prudnik

Przy wyborze obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych kierowcy zazwyczaj kierują się ceną. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ polisy różnią się tylko ceną w każdym TU. Dlatego, jeśli chcemy kupić tanie OC w Prudniku, powinniśmy porównywać oferty.

Prudnik - ubezpieczenie samochodu

Bez ważnego ubezpieczenia samochodu w Prudniku nie powinniśmy wyjeżdżać na ulicę. Mowa tutaj dokładniej o obowiązkowym ubezpieczeniu OC pojazdów mechanicznych. W razie spowodowania wypadku z własnej kieszeni będziemy musieli wypłacić odszkodowanie dla osób poszkodowanych.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Mieszkańcy dużych miast często decydują się na zakup motocykla, aby nie stać w korkach w godzinach szczytu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, jednak należy pamiętać o ubezpieczeniu motocykla w Prudniku. Chodzi dokładniej o obowiązkowe OC pojazdów mechanicznych.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC pojazdów mechanicznych możemy zakupić również inne polisy, które są dobrowolne. AC gwarantuje naprawę naszego pojazdu, kiedy dojdzie do kolizji, natomiast NNW gwarantuje wypłatę odszkodowania, kiedy w wyniku wypadku doznamy uszkodzenia ciała.

Ubezpieczenie Assistance

Chcesz zakupić ubezpieczenie Assistance w Prudniku, które zapewni Ci kompleksową ochronę podczas każdej podróży samochodem? Skorzystaj z pomocy agenta ubezpieczeniowego, który doradzi Ci, jaki wariant polisy będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Ubezpieczenie firmy

Prowadzenie własnej działalności wiąże się z wysokim ryzykiem. Wystarczy pożar czy awaria maszyn, a nasza firma narażona będzie na straty. Aby uniknąć takich sytuacji, najlepszym rozwiązaniem jest zakup ubezpieczenia firmy w Prudniku, dzięki któremu otrzymamy pomoc finansową w razie takich zdarzeń od TU.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Z ubezpieczeniami komunikacyjnymi w Prudniku kojarzy nam się wyłącznie obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Jednak poza nim możemy zakupić naprawdę wiele polis, np. dobrowolne AC, które zapewnia naprawę naszego pojazdu, kiedy spowodujemy wypadek.

Ubezpieczenia nieruchomości

Pożar czy powódź mogą spowodować duże straty materialne w naszym gospodarstwie domowym. Jednak można zabezpieczyć się na wypadek takich sytuacji i wykupić ubezpieczenie nieruchomości w Prudniku. Dzięki niemu w razie takiego zdarzenia otrzymamy odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenia mieszkania

Jak w przypadku każdej polisy dobrowolnej, w przypadku ubezpieczenia mieszkania w Prudniku również powinniśmy skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego. Znajdzie on dla nas nie tylko najtańszą ofertę na rynku, ale będzie ona również zapewniać nam kompleksową ochronę w każdej sytuacji.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne w Prudniku nie jest obowiązkowe, jednak kiedy wyjeżdżamy za granicę warto się w nie wyposażyć. Dzięki niemu w razie koniecznej wizyty u lekarza, możemy liczyć na pokrycie kosztów leczenia przez nasze Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenie przyczepki

Każdy właściciel zarejestrowanej przyczepki musi posiadać ważne ubezpieczenie przyczepki w Prudniku. Jest to bardzo ważne, bo za jego brak naliczane są wysokie kary przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Już jeden dzień zwłoki może kosztować nas ponad 100 zł.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości