Tanie OC - Pruszków

Nie warto przepłacać za obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Tanie OC w Pruszkowie możemy znaleźć dzięki pomocy agenta ubezpieczeniowego bądź korzystając z internetowych porównywarek ubezpieczeniowych, które porównują oferty we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

Pruszków - ubezpieczenie samochodu

Każdy wyjazd na drogi publiczne samochodem wiąże się z ryzykiem wypadku. Dlatego polskie władze wprowadziły obowiązek posiadania ubezpieczenia samochodu w Pruszkowie, a dokładnie OC pojazdów mechanicznych. Chroni ono sprawcę wypadku od konsekwencji finansowych.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykl umożliwia nam swobodne poruszanie się w większych miastach. Dzięki niemu nie musimy stać w korkach. Należy jednak pamiętać o obowiązkowym ubezpieczeniu OC motocykla w Pruszkowie. Nie jest to drogi zakup, a dzięki niemu nie będziemy musieli martwić się o konsekwencje finansowe w razie wypadku.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Dla naszego pojazdu poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC pojazdów mechanicznych możemy zakupić dobrowolne AC oraz NNW w Pruszkowie. Dzięki nim nasz pojazd będzie posiadał dodatkową ochronę, np. AC zapewnia naprawę naszego pojazdu.

Ubezpieczenie Assistance

W przypadku ubezpieczeń dobrowolnych trzeba zwracać na zakres ochrony jaki obejmuje nasza polisa. Dotyczy się to także ubezpieczenia Assistance w Pruszkowie. Holowanie naszego pojazdu jest tylko na określoną liczbę kilometrów, natomiast pojazd zastępczy na określoną liczbę dni.

Ubezpieczenie firmy

Niektóre branże zawodowe objęte są przez polskie prawo obowiązkiem posiadania ubezpieczenia firmy w Pruszkowie. Bez niego nie mogą prowadzić własnej działalności. Przed założeniem firmy najlepiej zapoznać się z listą zawodów objętych tym obowiązkiem.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne w Pruszkowie możemy zakupić prawie w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów polis. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim obowiązkowemu ubezpieczeniu OC pojazdów mechanicznych.

Ubezpieczenia nieruchomości

Decydując się na zakup nieruchomości, najlepiej jak najszybciej ją ubezpieczyć. Nigdy nie wiemy, czy nikt się do nas nie włamie albo czy nie wybuchnie pożar. Dzięki ubezpieczeniu nieruchomości w Pruszkowie otrzymamy odszkodowanie, które pozwoli pokryć straty.

Ubezpieczenia mieszkania

Na wysokość składki za ubezpieczenie mieszkania w Pruszkowie wpływa wiele czynników. Musimy liczyć się z tym, że kiedy mieszkamy na parterze z pewnością zapłacimy więcej za ubezpieczenie niż nasz sąsiad z trzeciego piętra, gdyż jesteśmy bardziej narażeni na włamanie czy inne ryzyka.

Ubezpieczenie turystyczne

Wiele osób myśli, że posiadanie karty EKUZ jest wystarczające podczas wyjazdu za granicę. Niestety tak nie jest. Poza kartą EKUZ powinniśmy zakupić również ubezpieczenie turystyczne w Pruszkowie. Dzięki niemu nie musimy martwić się o koszty leczenia za granicą w razie, gdy będzie konieczna wizyta u lekarza.

Ubezpieczenie przyczepki

Cena ubezpieczenia przyczepki w Pruszkowie zależy od wielu parametrów. Przede wszystkim jest to masa oraz maksymalna ładowność naszej przyczepy. Im większa masa czy ładowność, tym więcej zapłacimy za obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości