Tanie OC - Przasnysz

Obowiązkiem każdego właściciela zarejestrowanego pojazdu jest zakup ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych. Tanie OC w Przasnyszu możemy znaleźć dzięki agentowi ubezpieczeniowemu bądź korzystając z porównywarki ubezpieczeniowej.

Przasnysz - ubezpieczenie samochodu

Za jazdę samochodem bez obowiązkowego OC pojazdów mechanicznych może zostać nałożona na nas wysoka kara przez UFG. Jest to jednak mała kwota w porównaniu do tego, co musielibyśmy zapłacić, gdybyśmy spowodowali wypadek bez ważnego ubezpieczenia samochodu w Przasnyszu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Podobnie jak samochód, motocykl musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Na cenę ubezpieczenia motocykla w Przasnyszu wpływa wiele czynników, przede wszystkim jest to wiek kierowcy oraz posiadane zniżki za bezszkodową jazdę.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

O ile zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC w Przasnyszu nie należy do najtrudniejszych, to w przypadku dobrowolnego AC czy NNW warto skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego. Znajdzie on dla nas nie tylko najtańszą ofertę na rynku, ale także taką, która zapewni nam kompleksową ochronę.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance w Przasnyszu naszego pojazdu jest dobrowolne. Najczęściej podstawowy Assistance gwarantuje nam holowanie oraz zapewnienie samochodu zastępczego. Należy jednak pamiętać, że wszystko zależy od tego, jaki wariant polisy wybierzemy.

Ubezpieczenie firmy

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z dużym ryzykiem. W jednej chwili przez pożar czy inne zdarzenie możemy stracić cały swój majątek. Dlatego warto zabezpieczyć się przed tego typu sytuacjami i zakupić jak najszybciej ubezpieczenie firmy w Przasnyszu.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne w Przasnyszu swoją popularność zawdzięczają obowiązkowemu ubezpieczeniu OC pojazdów mechanicznych. Należy o nim pamiętać, bo za jego brak nakładane są wysokie kary przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości w Przasnyszu jest nieobowiązkowe. Dlatego jak to jest w przypadku polis dobrowolnych, najlepiej skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego przy ich zawieraniu. Dobierze on dla nas odpowiedni zakres ochrony oraz sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenia mieszkania

Jeśli posiadasz mieszkanie, jednak jeszcze go nie ubezpieczyłeś, zrób to jak najszybciej. Dzięki niemu otrzymasz rekompensatę finansową, kiedy w Twoim mieszkaniu na skutek zdarzenia zawartego w polisie zostaną wyrządzone straty.

Ubezpieczenie turystyczne

Pomimo tego, że ubezpieczenie turystyczne w Przasnyszu nie jest obowiązkowe, warto w nie zainwestować. Nie kosztuje zbyt wiele, a dzięki niemu w razie koniecznej wizyty u lekarza nie musimy martwić się o koszty leczenia. Wszystko pokryje nasze Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenie przyczepki

Nie ma jednej, określonej ceny za ubezpieczenie przyczepki w Przasnyszu. Często jednak nie przekracza ona 50 zł. Zależy ona od wielu parametrów, np. przede wszystkim od maksymalnej ładowności przyczepy oraz jej masy.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości