Tanie OC - Przemyśl

Najprostszym sposobem na znalezienie taniego OC w Przemyślu jest skorzystanie z internetowych porównywarek ubezpieczeniowych. Wystarczy wpisać swoje dane osobowe oraz dane pojazdu, a po kilku sekundach otrzymamy zestawienie najlepszych ofert na rynku.

Przemyśl - ubezpieczenie samochodu

Posiadanie auta wiąże się z wieloma obowiązkami, a jednym z nich jest posiadanie ubezpieczenia samochodu w Przemyślu. Pomimo tego, że jest obowiązkowe, daje wiele korzyści, np. w razie kiedy spowodujemy wypadek, to Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaca odszkodowanie osobom poszkodowanym.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Wiele osób myśli, że ubezpieczenie motocykla w Przemyślu można zawrzeć tylko na sezon letni, kiedy to poruszamy się nim. Niestety tak nie jest. Obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych musi być zawarte na okres całego roku.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Zakres ochrony oraz suma ubezpieczenia OC w Przemyślu w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym jest taka sama. Nie jest tak jednak w przypadku dobrowolnego AC oraz NNW, dlatego przed zakupem polisy powinniśmy dokładnie przestudiować Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie Assistance

Podstawowe ubezpieczenie Assistance w Przemyślu gwarantuje nam holowanie naszego pojazdu, kiedy ulegnie wypadkowi bądź awarii. Dodatkowo otrzymamy pojazd zastępczy na kilka dni. Należy pamiętać, że wszystko zależy od tego, jaki wariant polisy wybierzemy.

Ubezpieczenie firmy

Kiedy decydujemy się na założenie własnej firmy, powinniśmy liczyć się z zagrożeniami, które mogą doprowadzić nawet do bankructwa naszej firmy. Aby zabezpieczyć się na wypadek takich sytuacji, najlepszym rozwiązaniem jest zakup ubezpieczenia firmy w Przemyślu.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC pojazdów mechanicznych, wśród ubezpieczeń komunikacyjnych w Przemyślu możemy wyróżnić również inne polisy, które są dobrowolne. Są to Autocasco (znane jako AC), Assistance oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Ubezpieczenia nieruchomości

Niezależnie od tego czy mieszkamy w domku jednorodzinnym, czy w mieszkaniu, powinniśmy je ubezpieczyć. Dzięki ubezpieczeniu nieruchomości w Przemyślu nie musimy się martwić o konsekwencje finansowe, kiedy np. zalejemy sąsiada bądź nieoczekiwanie przyjdzie powódź.

Ubezpieczenia mieszkania

Tak jak w przypadku każdego ubezpieczenia dobrowolnego, przy wyborze ubezpieczenia mieszkania w Przemyślu najlepiej jest skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego. Dobierze on odpowiednią dla nas ofertę, która nie będzie najdroższa, a zapewni nam kompleksową ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne

Wiele osób uważa, że ubezpieczenie turystyczne w Przemyślu to zbędny wydatek. Jednak dzięki niemu nie musimy martwić się o koszty leczenia za granicą, kiedy wymagana jest wizyta u lekarza. W tym przypadku wszystko pokryje Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenie przyczepki

Cena ubezpieczenia przyczepki w Przemyślu zależy od wielu czynników, jednak najważniejszymi są posiadane zniżki przez właściciela oraz masa i maksymalna ładowność przyczepy. Za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC naliczane są wysokie przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości