Tanie OC - Pszczyna

Ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych jest obowiązkowe, dlatego zakres ochrony oraz sumy gwarancyjne są ustalone w ustawie. Dzięki temu w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym oferty różnią się tylko ceną, dlatego nie jest trudno znaleźć tanie OC w Pszczynie.

Pszczyna - ubezpieczenie samochodu

Nie należy lekceważyć obowiązkowego ubezpieczenia OC samochodu w Pszczynie, daje ono bowiem wiele korzyści. Przede wszystkim w razie, kiedy spowodujemy wypadek nie musimy martwić się o odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadku. Wypłaci je Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Jazda motocyklem jest niezwykle przyjemna, jednak nie należy zapominać o obowiązkach, jakie na nas ciążą jako właścicieli pojazdu. Musimy zakupić ubezpieczenie OC motocykla w Pszczynie, dzięki któremu nie będziemy musieli martwić się, kiedy spowodujemy wypadek.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC w Pszczynie możemy zakupić również inne ubezpieczenia dla naszego pojazdu. Przede wszystkim jest to dobrowolne AC, które gwarantuje naprawę naszego pojazdu. Za kilkadziesiąt złotych możemy dokupić także NNW.

Ubezpieczenie Assistance

Zepsuł Ci się samochód w trakcie powrotu do domu? Nie martw się! Jeśli posiadasz ubezpieczenie Assistance w Pszczynie, możesz liczyć na pomoc od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Twój pojazd zostanie odholowany, natomiast ty dostanie samochód zastępczy na kilka dni.

Ubezpieczenie firmy

Niektóre branże zawodowe muszą posiadać obowiązkowe ubezpieczenie firmy w Pszczynie. Jest ono niezbędne do prowadzenia własnej działalności. Dlatego warto zapoznać się jakie profesje są objęte obowiązkiem posiadania obowiązkowego OC.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Niezbędnikiem każdego kierowcy jest ubezpieczenie komunikacyjne w Pszczynie. Bez niego nie możemy poruszać się swoim pojazdem po drogach. Chodzi dokładnie o obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych, które chroni sprawcę wypadku od konsekwencji finansowych.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości w Pszczynie nie jest obowiązkowe, jednak jego posiadanie daje wiele korzyści. Przede wszystkim przykładowo w razie pożaru naszego dobytku i szkody całkowitej, otrzymamy odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego w wysokości rzeczywistej wartości naszej nieruchomości.

Ubezpieczenia mieszkania

Często na własne mieszkanie odkładamy latami. Kiedy w końcu udaje nam się je zakupić, chcemy je najlepiej zabezpieczyć. Taką ochronę zapewni nam ubezpieczenie mieszkania w Pszczynie, dzięki któremu w razie sytuacji opisanej w polisie dostaniemy odszkodowanie odpowiedniej wysokości.

Ubezpieczenie turystyczne

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że nawet zwykłe wylegiwanie na plaży podczas wakacji może zakończyć się źle i konieczna będzie wizyta u lekarza. W takich przypadkach warto posiadać ubezpieczenie turystyczne w Pszczynie, które pokryje wszystkie koszty leczenia.

Ubezpieczenie przyczepki

Na ostateczną cenę ubezpieczenia przyczepki w Pszczynie ma wpływ przede wszystkim posiadane zniżki/zwyżki przez właściciela. Poza tym ważna jest również maksymalna ładowność przyczepy oraz jej masa. Pamiętaj, że w dniu rejestracji pojazdu musisz wykupić obowiązkowe OC!

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości