Tanie OC - Pułtusk

W przypadku obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych, warto skorzystać z internetowych porównywarek ubezpieczeniowych, dzięki którym znajdziemy tanie OC w Pułtusku. Wystarczy wpisać swoje dane i dane pojazdu, a po chwili otrzymamy zestawienie najlepszych ofert na rynku.

Pułtusk - ubezpieczenie samochodu

Samochód pozwala nam na szybkie przemieszczanie się w dowolne miejsca. Niestety bez ważnego ubezpieczenia samochodu w Pułtusku nie możemy poruszać się po drogach, gdyż zawsze istnieje ryzyko wypadku. Dlatego nie warto ryzykować, gdyż odszkodowania dla osób poszkodowanych są bardzo wysokie.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Wiele motocyklistów ubezpieczenie motocykla w Pułtusku na cały rok uważa za zbędny wydatek, gdyż ze swojej maszyny korzystają tylko w sezonie letnim. Jednak zgodnie z prawem obowiązkowe OC musi posiadać każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Kiedy posiadamy pojazd mechaniczny musimy liczyć się z tym, że ubezpieczenie OC w Pułtusku jest naszym obowiązkiem. Bez niego nie możemy poruszać się po drogach. Poza nim możemy zakupić również dobrowolne AC, które pokryje koszty naprawy naszego pojazdu.

Ubezpieczenie Assistance

Jednym z dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych jest ubezpieczenie Assistance w Pułtusku. W zależności od tego, jaki wariant wybierzemy, taką będziemy mieli ochronę. Zazwyczaj podstawowa polisa zapewnia holowanie naszego pojazdu oraz samochód zastępczy na kilka dni.

Ubezpieczenie firmy

Prowadząc własną działalność, należy sobie zdawać sprawę z niebezpieczeństw, które zagrażają naszej firmie. Dlatego warto zabezpieczyć się na wypadek takich sytuacji i zakupić ubezpieczenie firmy w Pułtusku. Dzięki niemu w razie konkretnego zdarzenia dostaniemy odszkodowanie od TU.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jedną z najbardziej popularnych grup ubezpieczeń są ubezpieczenia komunikacyjne w Pułtusku. Swoją sławę zawdzięczają przede wszystkim ciągle rosnącej liczbie pojazdów na drogach oraz obowiązkowemu ubezpieczeniu OC pojazdów mechanicznych.

Ubezpieczenia nieruchomości

Niezależnie od tego czy posiadamy dom jednorodzinny, czy mieszkanie, powinniśmy je jak najszybciej ubezpieczyć. Dzięki temu nie będziemy musieli się martwić, kiedy nadejdzie niespodziewana powódź, która zniszczy nasze mienie. Wszystkie szkody pokryje Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenia mieszkania

Własne mieszkanie jest marzeniem każdej, polskiej rodziny. Pamiętajmy jednak, że nawet kiedy mieszkamy w bloku zagrażają nam różnego typu zdarzenia, np. włamanie czy pożar. Idealnym rozwiązaniem, aby czuć się we własnym domu bezpiecznie jest zakup ubezpieczenia mieszkania w Pułtusku.

Ubezpieczenie turystyczne

Kiedy wyjeżdżamy na wakacje myślimy tylko o wypoczynku, a zapominamy o najważniejszym – bezpieczeństwie. Zapewni nam je odpowiednio dobrane ubezpieczenie turystyczne w Pułtusku, które pokryje nie tylko koszty leczenia, ale będzie obejmowało dużo szerszy zakres ochrony.

Ubezpieczenie przyczepki

Kiedy się przeprowadzamy czy wyjeżdżamy na wakacje, często przydatna okazuje się przyczepka. Należy jednak pamiętać, że jej posiadanie wiąże się z wieloma obowiązkami, np. z posiadaniem ważnego ubezpieczenia przyczepki w Pułtusku. Za jego brak możemy dostać wysokie kary od UFG.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości